up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Fitbit

Wszystko ( Fitbit )

O Fitbit

Fitbit, dostępny w Bikeinn, jest liderem w dziedzinie urządzeń do monitorowania aktywności i zdrowia. Został założony w 2007 roku, Fitbit stawia sobie za cel umożliwienie ludziom prowadzenia zdrowszego i bardziej aktywnego stylu życia, dostarczając innowacyjne technologie noszone. Skupiając się na śledzeniu aktywności, monitorowaniu wskaźników zdrowia i promowaniu dobrego samopoczucia, Fitbit stał się zaufanym partnerem w branży fitness.
Fitbit w Bikeinn to Twoje idealne miejsce do szukania nowoczesnych urządzeń do monitorowania aktywności i zdrowia. Sięgając 2007 roku, Fitbit ciągle ewoluuje, aby spełniać oczekiwania aktywnych osób. Czy szukasz zegarka smart, zegarka do jazdy na rowerze, opaski smart, wagi smart czy Fitbit Sense 2 lub Fitbit Versa 4, produkty Fitbit są zaprojektowane w taki sposób, abyś osiągnąć swoje cele fitness i zdrowotne, a jednocześnie zintegrować je z codziennym życiem.

Fitbit to Twój wyjątkowy towarzysz fitness

Zegarki smart Fitbit są zaprojektowane tak, aby łatwo wpasować się w Twój aktywny styl życia. Oferują szeroki zakres funkcji, w tym monitorowanie tętna, śledzenie GPS, analizę snu i połączenie ze smartfonem. Zegarki smart Fitbit nie są tylko do śledzenia ćwiczeń; są wszechstronnymi towarzyszami na co dzień. Te zegarki śledzą odległość, prędkość i wysokość, a nawet oferują mapowanie trasy. Zegarki do jazdy na rowerze Fitbit są zbudowane tak, aby wytrzymać warunki zewnętrzne i dostarczać cennych informacji zarówno dla casualowych, jak i poważnych kolarzy.
Opaski smart do jazdy na rowerze Fitbit są idealne dla osób, które wolą lekką i minimalistyczną konstrukcję. Te paski oferują podstawowe funkcje śledzenia fitness, takie jak liczenie kroków, monitorowanie tętna i śledzenie kalorii. Są wygodne do noszenia podczas ćwiczeń i przez cały dzień. Wagi smart Fitbit zapewniają kompleksowy obraz składu ciała, aby uzupełnić Twoją podróż fitness. Te wagi mierzą wagę, procent tkanki tłuszczowej, BMI i więcej. Dane są synchronizowane z aplikacją Fitbit, dzięki czemu można śledzić postępy i podejmować świadome decyzje dotyczące zdrowia.
Fitbit Sense 2 to flagowy zegarek smart, który zwiększa poziom śledzenia zdrowia. Zawiera zaawansowane funkcje, takie jak monitorowanie EKG, śledzenie temperatury skóry i narzędzia do zarządzania stresem. Dzięki długiemu czasowi działania i szerokiemu zakresowi kompatybilnych aplikacji Fitbit jest wszechstronnym zegarkiem smart, odpowiednim do różnych aktywności, w tym jazdy na rowerze. Oferuje śledzenie GPS, monitorowanie tętna, analizę snu i dostęp do ekosystemu aplikacji Fitbit. Z dostosowalnymi tarczami i paskami zegarka Versa 4 możesz wyrazić swój styl, pozostając jednocześnie połączonym i fit.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij