up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sram BB30 Naciśnij Fit Suport Cup

plus
Sram

Sram BB30 Naciśnij Fit Suport Cup

Opis produktu Sram BB30 Naciśnij Fit Suport Cup

Uchwyty dolne SRAM PressFit ™ zostały połączone w jeden urzekający pakiet. Pressfit 30 ™ będzie wyposażony w zintegrowane uszczelnienie, zmontowane w kubkach, aby przedłużyć żywotność łożyska. Najważniejszą różnicą w Pressfit 30 ™ jest to, w jaki sposób łożyska są montowane w ramie. Łożyska są umieszczone w nylach, które będą dociskane do obudowy wspornika dolnego.

Ramki potrzebują 46 mm wewnętrznej średnicy dolnej obudowy wspornika, aby przystosować się do tego systemu. Pressfit 30 ™ na drodze wymaga powłoki o szerokości 68 mm, podczas gdy Pressfit 30 ™ dla MTB będzie wymagać powłoki o szerokości 73 mm.

Cechy:

Kubki PressFit o lekkiej wadze

Wąski współczynnik Q i więcej luzu kostki

Zintegrowana uszczelka rynnowa przedłużająca żywotność

Zintegrowany regulator

Średnica wrzeciona 30 mm

Waga: 94 gramy


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Sram BB30 Naciśnij Fit Suport Cup! Pomyśl o bikeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania rowerowy. bikeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Sram. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Części rowerowe.

Cechy Sram BB30 Naciśnij Fit Suport Cup

Kolor
Czarny
Użycie
Kolarstwo górskie

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Świetny produkt do specjalistycznych epickich prac fsr

-

dobry produkt i doskonała usługa dostawy. Dla Specialized Epic FSR 2016

Doskonały

-

Znakomity produkt na mój specjalistyczny epicki komp 29 z 2016 roku

Świetna obsługa

-

Świetna obsługa części, koniec z hałaśliwym wspornikiem dolnym.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up