up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

plus
Thule

Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Opis produktu Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Każdy produkt marki Thule, przykleja się ściśle do standardów homologacji następujących przepisów poszczególnych krajów, czy to europejskich lub amerykańskich.

Thule firma poczyniła produktów od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym te produkty są dystrybuowane.


Jeśli szukasz dobrej jakości Części zapasowe artykułów, to nasza oferta Części zapasowe z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261, w cenie 36.3768 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261, dopasujemy cenę!

Cechy Thule Bike arm adapter for 1 bike 52261

Kolor
Czarny
Podkategorie
Bagażnik rower

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

4 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Świetny

-

Znakomity Znakomity Znakomity Znakomity Znakomity Znakomity Znakomity Znakomity Znakomity

Przedłużenie ramienia thule

-

Naprawdę doskonały produkt dotarł w akceptowalnych czasach Uratowałem bagażnik na rowery, ponieważ z oryginalnym ramieniem nie mogłem postawić roweru elektrycznego i pełnego razem z tym, łącząc odpowiednie sztyce za pomocą wspomnianego adaptera thule problem rozwiązany

-

Wysięgnik rowerowy thule

-

Produkt i cena są fantastyczne. Jestem rozczarowany, że produkt przybył zbyt późno, abym mógł go wykorzystać w podróży. Przewidywana dostawa za przesyłkę niestandardową to czwartek / piątek, kiedy wyjechałem w sobotę rano. Montaż pojawił się w poniedziałek w pustym domu.

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up