up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Thule Side Support Pack N Pedal

plus
Thule

Thule Side Support Pack N Pedal

Opis produktu Thule Side Support Pack N Pedal

Każdy produkt marki THULE, ściśle przestrzega norm homologacji zgodnie z przepisami każdego kraju, niezależnie od tego, czy jest europejski, czy amerykański.

Firma THULE produkuje produkty od 1942 roku, pod ścisłą kontrolą jakości i zgodnie z prawem w każdym kraju, w którym dystrybuowane są te produkty.

Akcesoria do bagażnika Thule Pack? N Pedal Tour Rack, który pozwala na użycie praktycznie dowolnego typu sakwy.

Cechy:

Druga dolna szyna pozwala na mniejszy montaż sakwy i lepszą obsługę rowerów.

Łatwe do zainstalowania.

Cicha i wolna od wibracji wydajność.

Dane techniczne:

Waga: 430 g

Ładowność: 18 kg

Materiały: aluminium / tworzywo sztuczne


Thule Side Support Pack N Pedal posiada oficjalną gwarancję Thule. Jako oficjalny detalista Thule, cała nasza oferta produktów rowerowy jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W bikeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Torby, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Akcesoria i części dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Thule Side Support Pack N Pedal

Kolor
Czarny
Podkategorie
Podpory/uchwyty
Rodzaj produktu
Podpory/uchwyty

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

-

Pakiet wsparcia bocznego thule n pedał

-

Doskonałe wykonanie jak wszystkie produkty Thule, wytrzymałe i lekkie, niezbędne w połączeniu z bagażnikiem do stabilizacji sakw.

Działa bez zarzutu

-

Produkt doskonałej jakości, nawet topowy.

Boki thule

-

wyglądają dobrze wykończone i solidne

Bagażnik boczny thule

-

Dobra jakość i łatwa regulacja,

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up