up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

MARYNARKI

MARYNARKI

Swetry damskie

Swetry damskie

Spodnie damskie

Spodnie damskie

Kategorii

Akcesoria Damskie

Akcesoria Dziecięce

Akcesoria Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziewczęca

Torby I Walizki

Wszystko( Pieces )

Pieces

PIECES to duńska marka odzieży i akcesoriów z siedzibą w Aarhus. Została założona w 2003 roku jako część grupy BESTSELLER, duńskiej rodzinnej firmy modowej, założonej w 1975 roku przez Troelsa Holcha Povlsena, zatrudniającej zaledwie 3 pracowników. Nasze pierwsze dwa sklepy PIECES zostały otwarte w 2004 roku w Kopenhadze iw Amsterdamie. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę. I nadal rośniemy!

Naszą misją jest świętowanie wszystkich młodych ludzi na całym świecie. Wierzymy, że kupowanie odzieży powinno być łatwe i przyjemne, a Ty powinnaś być szczęśliwa i wyglądać niesamowicie! Mamy obsesję na punkcie naszych klientów i naszych produktów. Uwielbiamy kształtować nowe trendy i inspirować osoby do tworzenia własnych stylizacji. Właśnie dlatego projektujemy nowoczesne, proste i łatwe do noszenia kolekcje oferujące odzież i akcesoria w świetnej cenie.

Naszą wizją jest inspirowanie niezależnych osób do tworzenia i uzupełniania swojego wyglądu. Moda powinna być wzmacniająca i zabawna.
Dzięki nowemu zrozumieniu nowej generacji, naszej grupy docelowej, zdaliśmy sobie sprawę, czego się od nas oczekuje; po prostu chcą więcej. Chcą marki społecznej – oto jesteśmy! Dążymy do nowości i doskonałości, dlatego często się zmieniamy. Komunikujemy się bezpośrednio i wierzymy w autentyczność, ale przede wszystkim stawiamy na różnorodność i kreatywność. Poprawiamy się będąc pod wpływem. Słuchamy i otwieramy nasze platformy do współpracy ze wszystkimi; od lokalnych bohaterów po międzynarodowych blogerów. Tworzymy i wchodzimy w interakcje z naszymi klientami w ramach PIECES Squad, a nawet podkreślamy ten aspekt w naszych przestrzeniach handlowych; nasze pracownie socjalne.

Zrównoważony rozwój: Jesteśmy w ciągłej podróży, aby wprowadzić zrównoważony rozwój do produkcji naszej odzieży. Rozumiemy, że wybory, których dokonujem

clouse menu Zamknij