Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Pieces

Pieces
O Pieces
Pieces to słynna marka zlokalizowana w Aarhus. Została założona w 2003 roku jako część grupy BESTSELLER. W 1975 roku duńska firma odzieżowa została założona przez Troelsa Holcha Povlsena. Otworzyli swoje pierwsze sklepy w 2004 roku w Amsterdamie i Kopenhadze. Następnie kontynuowali swój rozwój. Ta marka jest znana ze swoich stylowych i modnych ubrań i akcesoriów. Ta marka oferuje szeroką gamę produktów, w tym marynarki, T-shirty, sukienki i akcesoria. Marka podkreśla tworzenie odzieży, która umożliwia ludziom pokazanie swojego gustu i stylu oraz sprawienie, aby ich wygląd był unikalny.
Pieces oferuje modne projekty z dostępnością, dzięki czemu styl i moda są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Kolekcja tej marki tworzy odzież dzięki dodaniu klasycznego i modnego akcentu oraz prezentując zarówno odzież formalną, jak i codzienną. Są zobowiązani do zapewnienia jakości z aktualną modą i szaleństwem. Pieces marka stała się ulubionym wyborem dla osób szukających stylu, a także atrakcyjnych artykułów odzieżowych. Ich celem jest stworzenie czegoś nowego dla swojej publiczności. Kochają ich za projektowanie nowoczesnej i wygodnej odzieży i akcesoriów.

Kolekcja odzieży i akcesoriów marki Pieces

Odzież damskie Pieces trzyma się najnowszych trendów, oferując ubrania, które są stylowe i aktualne, pozwalając kobietom na wyrażenie swojej indywidualności z komfortem. Ich ubrania dają kobietom możliwość wyboru różnych strojów na różne okazje. Spodnie Pieces są znane z połączenia wygody i wszechstronności. Marka priorytetem jest użycie jakościowych tkanin, które zapewniają komfort, trwałość i dobre dopasowanie. Dostarcza różnorodnych stylów spodni, aby dopasować się do różnych kształtów ciała i preferencji. T-shirty Pieces są wszechstronne i można je zestawiać z różnymi opcjami dolnymi, co czyni je odpowiednimi zarówno na spotkania towarzyskie, jak i na półformalne stroje. Od podstawowych koszul do drukowanych grafik i unikalnych cięć, Pieces oferuje różnorodny wybór stylów koszulek, aby pasowały do różnych wyglądów i noszenia na co dzień. Przy zachowaniu zadbanego wyglądu, marynarki Pieces oferują komfort z uwzględnieniem dopasowania i swobody ruchu. Wiele marynarek Pieces ma przemyślane szczegóły, takie jak unikalne guziki, podszewki, kieszenie i wykończenia kołnierza, które dodają charakteru i stylu. Ich marynarki są wykonane z różnych tkanin, w tym lekkich opcji na cieplejsze pory roku i cięższych materiałów na zimniejsze sezony. Akcesoria Pieces oferują podstawowe elementy, takie jak torebki, szaliki i rękawiczki, które są zgodne z aktualnymi preferencjami stylu. Marka oferuje akcesoria w różnych kolorach, pozwalając noszącym na dopasowanie lub kontrastowanie ze swoimi wyborami odzieży.