Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Nitro

O Nitro
Nitro

Nitro jest dobrze znaną marką snowboardową na całym świecie. Przedsiębiorstwo zostało założone przez ikonicznych snowboardzistów Tommy'ego Delago i Seppa Ardelt w 1990 roku w Seattle, w stanie Waszyngton. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i umiejętnościom, firma ta tworzy klasyczne wyposażenie do snowboardingu, zmodernizowane przy użyciu najnowszych technologii. Nitro produkuje niektóre z najbardziej imponujących snowboardów, które zaspokajają potrzeby różnych rodzajów snowboardzistów. Oferują różnorodne rozmiary i kształty paneli, co zapewnia wysoką prędkość, jednocześnie będąc wytrzymałymi i elastycznymi, dzięki czemu możesz osiągnąć swoją ostateczną szczytową wydajność.
Misją marki jest dostarczanie snowboardzistom narzędzi, które potrzebują do eksploracji gór, wyrażania swojej indywidualności i czerpania radości z tego sportu. Lojalność Nitro wobec rzemiosła i nowoczesnej technologii jest widoczna w każdym stworzonym przez nich snowboardzie. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór desek dla wszystkich grup umiejętności, od początkujących do doświadczonych ekspertów, zapewniając, że każdy może doświadczyć radości z snowboardingu.
Deski Nitro cieszą się uznaniem ze względu na swoją stabilność, reaktywność i wszechstronność, co sprawia, że są idealne do jazdy w czystym puchu, pokonywania trudnego terenu lub szarżowania w parku narciarskim.

Kolekcja Nitro snowboardów i odzieży

Plecaki Nitro są wyposażone w funkcje, które pozwalają na wygodne przenoszenie i transportowanie sprzętu, takie jak niezawodne systemy przenoszenia snowboardów i nart, zgodność z systemem hydratacyjnym oraz duże miejsce do przechowywania. Nitro oferuje szeroki wybór plecaków wysokiej jakości stworzonych dla snowboardzistów i narciarzy.
Buty snowboardowe Nitro są cenione za swoją wydajność i wygodę. Dostępne są w różnych stylach i konstrukcjach, dopasowując się do różnych preferencji jeździeckich, niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem freestyle'u czy eksploratorem terenu zjazdowego.
Deski Nitro są rozpoznawane za swoją innowacyjną technologię i doskonałe rzemiosło. Firma oferuje pełną gamę desek dla jeźdźców o różnych umiejętnościach i stylach, w tym deski freestyle, all-mountain i specjalistyczne do jazdy w głębokim puchu.
Torby na snowboard Nitro występują w różnych rozmiarach i stylach, zapewniając bezpieczeństwo twojej deski podczas podróży i przechowywania. Aby chronić i transportować swoją cenną deskę do snowboardu, Nitro oferuje szeroki wybór torb na snowboard.
Odzież narciarska Nitro obejmuje kurtki, spodnie i inne ubrania na chłodne dni, idealne do przygód narciarskich. Chociaż Nitro skupia się głównie na sprzęcie do snowboardingu, oferuje również szeroką gamę odzieży narciarskiej, aby ulepszyć twoje doświadczenia.
Linia odzieży narciarskiej dla mężczyzn Nitro zawiera kurtki, bluzy, spodnie i inne okrycia zewnętrzne stworzone tak, aby zapewnić ciepło i suchość na stokach. Nitro oferuje różnorodne męskie ubrania narciarskie, zaprojektowane zarówno pod kątem stylu, jak i wydajności.
Linia odzieży narciarskiej dla kobiet Nitro jest dopasowana do różnych potrzeb narciarek, oferując połączenie stylu i funkcjonalności.