Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Axis

O Axis
Założona w 1984 roku, Axis jest pionierem innowacji w dziedzinie kamer bezpieczeństwa, kamer konferencyjnych, głośników, wideodomofonów oraz kamer bezpieczeństwa Full HD. Dzięki zaangażowaniu w doskonałość i pasji do przekraczania granic, Axis stał się zaufaną globalną marką, dostarczającą innowacyjne rozwiązania, aby sprostać stale zmieniającym się potrzebom firm i osób prywatnych. Podróż Axis rozpoczęła się w Lund w Szwecji, gdzie grupa wizjonerskich inżynierów połączyła siły, aby zmienić krajobraz monitoringu. Ich poświęcenie i ekspertyza doprowadziły do opracowania pierwszej na świecie kamery sieciowej w 1996 roku. Od tego czasu, Axis ciągle przekracza granice, nieustannie inwestując w innowacje i wprowadzając przełomowe technologie.
Kamery bezpieczeństwa Axis to urządzenia do nadzoru najwyższej klasy, zaprojektowane w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa. Kamery bezpieczeństwa Axis oferują zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie ruchu, widzenie w nocy i zdalny dostęp, umożliwiając użytkownikom monitorowanie swoich obiektów z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Kamery bezpieczeństwa Axis są odporne na trudne warunki pogodowe i wyposażone w trwałe materiały, zapewniając długotrwałe funkcjonowanie.
Kamery konferencyjne Axis oferują wysoką jakość wideo i wyjątkowe możliwości audio, zapewniając klarowną i immersyjną komunikację podczas konferencji. Wyposażone w zaawansowane funkcje, takie jak obrót, pochylenie i zoom, kamery konferencyjne Axis pozwalają użytkownikom łatwo skupić się na konkretnych osobach lub obszarach w sali konferencyjnej. Dzięki szerokokątnym soczewkom i inteligentnym czujnikom obrazu, kamery te rejestrują każdy szczegół i zapewniają płynne wrażenia wizualne.
Głośniki Axis są zaprojektowane w celu zapewnienia klarownego i potężnego dźwięku, co czyni je idealnymi do zastosowań takich jak systemy adresowe, muzyka w tle i ogłoszenia głosowe. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak szeroki zakres częstotliwości i doskonała dystrybucja dźwięku, głośniki Axis zapewniają równomierne i zrozumiałe odbieranie dźwięku w całym obszarze słuchania.
Kamery bezpieczeństwa Axis wewnątrz/zewnątrz to wszechstronne rozwiązanie do monitorowania, które sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kamery bezpieczeństwa Axis wewnątrz/zewnątrz są wyposażone w wytrzymałą konstrukcję i są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając niezawodną pracę w różnych warunkach. Wyposażone w wysokiej rozdzielczości czujniki obrazu i zaawansowaną technologię przetwarzania wideo, kamery bezpieczeństwa Axis wewnątrz/zewnątrz dostarczają wyraźny i klarowny materiał wideo, pozwalając użytkownikom na dokładne monitorowanie swoich obiektów.
Systemy wideodomofonowe Axis łączą w sobie możliwości audio i wideo, co pozwala użytkownikom na dwukierunkową komunikację i weryfikację wizualną z osobami odwiedzającymi drzwi lub wejście. Dzięki kamerom o wysokiej rozdzielczości i czystemu dźwiękowi, systemy wideodomofonowe Axis umożliwiają użytkownikom na zdalne widzenie i rozmowę z odwiedzającymi, poprawiając bezpieczeństwo i wygodę.
Kamery bezpieczeństwa Axis Full HD są wyposażone w czujniki obrazu o wysokiej rozdzielczości, co pozwala im na rejestrowanie wyraźnych i szczegółowych materiałów z obszaru monitorowanego. Dzięki swojej doskonałej jakości obrazu, kamery bezpieczeństwa Axis Full HD zapewniają dokładną identyfikację i rozpoznawanie osób i obiektów, co czyni je idealnymi do zastosowań, gdzie ważna jest wyraźność wizualna. Kamery bezpieczeństwa Axis Full HD wyposażone są również w zaawansowaną technologię przetwarzania wideo, zapewniającą płynne i klarowne odtwarzanie materiału wideo.