up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate Shinny

plus
Dolce & gabbana

Dolce & Gabbana IPhone 6/6S Plate Shinny

Opis produktu Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate Shinny

Dolce & Gabbana Women Iphone 6 / 6s Plate Shinny Case.

Skóra Czołowa.

Dolce & Gabbana Plate.

Otwieranie kamery i przycisków bocznych.

Plastikowa osłona.

Wymiary:

13,8 x 6,7 x 1 Cm 54,33 x 26,38 x 0,4 cala.

Kompozycja:

Sak:

90%, tworzywo sztuczne:

10%.


Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate Shinny to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z elektronika i komputery. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Torby i pokrowce i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Telefony znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie techinn! Oferujemy szeroki wybór Dolce & gabbana, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Dolce & gabbana IPhone 6/6S Plate Shinny

Kolor
Szary
Zgodność
Iphone
Rodzaj pokrycia
Walizka

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up