Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Fujifilm

O Fujifilm
Fujifilm to międzynarodowy lider w dziedzinie technologii obrazowania i informatyki, od swojego powstania kojarzony jest z innowacją i jakością w świecie fotografii. Firma została założona w 1934 roku jako Fuji Photo Film Co., Ltd. w Tokio, w Japonii, i rozpoczęła swoją podróż, by zrewolucjonizować kulturę wizualną. Fujifilm ewoluowało przez lata, rozszerzając swoją ofertę z tradycyjnych produktów fotograficznych i filmowych do zaawansowanych rozwiązań cyfrowych, systemów medycznych i wielu innych.
Zaangażowanie Fujifilm w badania i rozwój napędziło jego sukces, zapewniając, że pozostaje o krok przed zmieniającą się technologicznie krajobrazem. Ikoniczne logo marki, zawierające Mt. Fuji, odzwierciedla jej oddanie się osiągnięciu nowych wyżyn w doskonałości obrazowania. Fujifilm nadal kształtuje sposób, w jaki uwieczniamy i cenimy chwile, łącząc bogatą historię z zaangażowaniem w innowacje, które przenoszą markę w przyszłość technologii obrazowania.

Uwiecznianie chwil i tworzenie wspomnień

Linia aparatów Fujifilm stanowi świadectwo jego dążenia do perfekcji fotograficznej. Od kompaktowych aparatów typu point-and-shoot po zaawansowane systemy bezlusterkowe, aparaty Fujifilm łączą elegancki design z mocnymi funkcjami. Aparaty Fujifilm umożliwiają fotografom wszystkich poziomów zdobywanie chwil z precyzją i jasnością. Aparat Fujifilm instant, wyrażony przez serię Instax, przenosi nostalgia do cyfrowej ery. Te aparaty oferują natychmiastową satysfakcję, wytwarzając w kilka sekund fizyczne wydruki wielkości karty kredytowej. Aparaty Fujifilm instant zapewniają unikalny i spontaniczny sposób na zachowanie wspomnień.
Fujifilm zdaje sobie sprawę, że ochrona aparatu jest tak samo ważna, jak uwiecznianie chwil. Marka oferuje szeroką gamę stylowych i funkcjonalnych pokrowców na aparat Fujifilm, zaprojektowanych, by chronić sprzęt, a jednocześnie dodać nutkę elegancji. Te pokrowce odzwierciedlają zaangażowanie Fujifilm zarówno w formę, jak i funkcję. Obiektywy Fujifilm są wykonane z precyzją, oferując niezwykłą optyczną wydajność. Szeroka gama obiektywów Fujifilm dostosowana jest do różnych stylów fotograficznych, zapewniając, że każdy kadr będzie dziełem sztuki.
Film Fujifilm Instax Square jest dostosowany do ich aparatów natychmiastowych w formacie kwadratowym. Ten film nie tylko uwiecznia żywe kolory i ostre szczegóły, ale także dodaje twórczy krawędź do natychmiastowych wydruków dzięki jego unikalnemu kształtowi kwadratowemu, pozwalając na bardziej artystyczne kompozycje. Kompaktowy i uroczy, seria Fujifilm Mini Instax zaprojektowana jest dla osób, które chcą natychmiastowych wydruków w podróży. Te aparaty produkują zdjęcia wielkości karty kredytowej, co czyni je idealnymi do spontanicznych zdjęć i spotkań towarzyskich.
Marka rozszerza radość natychmiastowej fotografii za pomocą Fujifilm Instax Mini Book. Ten twórczy dodatek pozwala zebrać i wyświetlić Twoje wydruki Instax Mini w stylowej i przenośnej formie książki, przekształcając twoje wspomnienia w trwałe pamiątki.