up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Nintendo Switch Lite Konsola

Nintendo Switch Lite Konsola

Nintendo Switch Lite Konsola

Nintendo Switch Lite Konsola

plus
Nintendo

Nintendo Switch Lite Konsola

Opis produktu Nintendo Switch Lite Konsola

Dedykowane do gry na urządzeniach przenośnych: system dla graczy w podróży. Nintendo Switch Lite jest zaprojektowany specjalnie do grania na urządzeniach przenośnych - dzięki czemu możesz wskoczyć do swoich ulubionych gier, gdziekolwiek się znajdziesz.
Cechy:
Kompaktowy i lekki:
Dzięki lekkiej, eleganckiej konstrukcji system ten jest gotowy do jazdy w dowolne miejsce.
Wbudowane kontrolery:
Kontrolery są wbudowane bezpośrednio w system do gry z ręki, a po lewej stronie znajduje się kontrolka +.
Kompatybilne gry:
System Nintendo Switch Lite odtwarza bibliotekę gier Nintendo Switch, które działają w trybie przenośnym.
Rozjaśnić się:
Nintendo Switch Lite występuje w trzech kolorach: żółtym, szarym i turkusowym.
Razem lepiej: opcje gry wieloosobowej:
Lokalna łączność bezprzewodowa: połącz maksymalnie osiem systemów Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite, aby grać w gry wieloosobowe w dowolnym miejscu.
Gra online: współpracuj lub rywalizuj z innymi online ** w zgodnych grach z członkostwem Nintendo Switch Online.
Więcej funkcji systemu:
Nintendo eShop: Znajdź i kup cyfrowe wersje pełnych gier i DLC.
Wiadomości: najnowsze aktualizacje gier, ogłoszenia i więcej dzięki temu aktualnemu kanałowi wiadomości.
Album: Łatwo rób i zapisuj zrzuty ekranu za pomocą przycisku robienia zdjęć. Następnie przeglądaj, dodawaj tekst i udostępniaj w sieciach społecznościowych ze swojego albumu.
Tak wiele gier do grania:
Rodzina Nintendo Switch jest domem dla ekskluzywnych gier z serii takich jak Super Smash Bros. ™, The Legend of Zelda ™, Mario Kart ™ i wielu innych.
Znajdziesz także świetne gry innych programistów - z dodatkami dodawanymi co tydzień
Dodawanie Nintendo Switch Lite do rodziny Nintendo Switch
Możesz uzyskać dostęp do swoich gier cyfrowych na wielu systemach.
Możesz także przesyłać zapisane dane między systemami.


Z Nintendo Switch Lite Konsola można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Nintendo i ich produkty do elektronika i komputery, odwiedź naszą kategorię Konsole, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na techinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Nintendo Switch Lite Konsola

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Konsole

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Zadowolona

-

Trochę zaniepokojony opóźnieniem w wysyłce, ale obsługa klienta była przydatna, w końcu dotarła na czas do Saint Lucia mojego dziecka. Wysłane z najwyższą starannością, wszystko dotarło w nienaruszonym stanie i sprawne, strona doskonała, inne zakupy dokonam. Dziękuję Ci

Fantastyczny

-

Bardzo dobra konsola... Moja córka była zafascynowana...

Konsola jest niesamowita

-

Niesamowita konsola to propozycja, której nie można odmówić

Spóźniony i niespokojny

-

Złożyłem zamówienie 11 maja, wysłałem 14 i dotarłem 13 czerwca! Śledzenie w ogóle się nie poruszało, było późno i martwiłem się, ale dociera prawidłowo ^ ^ Główny korpus minął 2 miesiące, ale nie ma problemu ☆ Został przygotowany, ponieważ w recenzji napisano, że jego odebranie będzie kosztować To nie było ^^; To był mój pierwszy raz za granicą, ale zastanawiam się, czy sposób dostawy jest inny? Jednak wcześniej pojawiła się inna zagraniczna witryna! Przybył za około tydzień (> _

Recenzja na przełączniku (koral)

-

Jedynym powodem, dla którego nie zrobiłem tego z 5 gwiazdkami, jest to, ile czasu zajęło dostarczenie tego produktu. Ogólnie uważam, że produkt jest w idealnym stanie! To było moje pierwsze zamówienie w tym miejscu i trochę się denerwowałem, ale to jest wiarygodne miejsce. Mieszkam w USA i adapter ma europejską wtyczkę, więc miej to na uwadze, jeśli używasz innej wtyczki i będziesz musiał użyć adaptera lub nowej ładowarki.

Zajmie to trochę czasu

-

Zamówiłem 6/25 i spodziewałem się przybycia na 7/2 do 7/6, i przybyłem na 7/7. Byłem nieobecny, ale zwykle mogłem go ponownie dostarczyć. Nie miałem kolejnych wakacji, więc pomyślałem, że przybędą wcześniej. Taryfa kosztowała 1220 jenów. AfterShip spóźnia się na aktualizację po złożeniu zamówienia, ale możesz odpocząć, wiedząc, gdzie jest teraz Twój bagaż. Switch po otwarciu był nowy i uruchomił się bez żadnych problemów. Wylot ma kształt okrągłej szpilki w kształcie litery C. Dobrze jest mieć wtyczkę konwersyjną C → A. To był mój pierwszy zakup za granicą, więc cieszę się, że miałem niezwykłe doświadczenie i otrzymałem nowy Switch Lite.

Cieszę się

-

Przyjechałem jeden dzień z opóźnieniem, ale poczułem ulgę, że mogłem go śledzić. Cieszę się, że nie mogę tego łatwo kupić.

Całkiem

-

Czekałem. Zamówiłem 17 maja i ostatecznie dotarłem 26 czerwca. Zajęło to miesiąc i 9 dni! Pierwotnie miał on przybyć 1 czerwca, więc opóźnienie wynosi ponad 3 tygodnie. .. Wydaje się, że otrzymanie go kosztuje 1400 jenów, a cena niewiele się zmieniła od zakupu go przy krajowej odsprzedaży. Nauczyłem się wiele.

Opóźniło się, ale dotarło bezpiecznie.

-

Możesz go kupić znacznie taniej niż w Japonii. Ponieważ jednak dotarcie zajmuje dużo czasu, musisz cierpliwie czekać. Produkt może być używany bez problemów.

Przybył!

-

Zamówiłem o północy 11 czerwca i odebrałem swój bagaż przed wieczorem 23 czerwca. Nie wykonałem żadnego śledzenia, ponieważ myślałem, że dotarcie zajmie więcej niż miesiąc, ale byłem zaskoczony i szczęśliwy, że dotarł bezpiecznie za około dwa tygodnie! jest. Poprosiłem o dostawę przez Japan Post. W momencie odbioru bagażu naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 1400 jenów. (Taryfa celna 1200 jenów i opłata celna 200 jenów) Wygląda na to, że krajowy adapter konwersji jest typu C. Opakowanie jest czyste i jestem bardzo zadowolony! !!

1 miesiąc od zamówienia do przyjazdu

-

Zamówiłem na 5/8 i przybyłem na 6/11. Osoba, która zamówiła po mnie, wysłała wcześniej, więc kiedy się z nim skontaktowałem, sprawdził ją i wysłał jak najszybciej. Martwiłem się, że osoba, która zamówiła po mnie, w ogóle nie dotarła w połowie transportu i przybyła znacznie wcześniej, ale kiedy zadałem pytanie, odpowiedział mi uprzejmie i odpowiedź nie była wolna. Więc było miło. Świetnie, gdy dotrzesz na ostateczną pocztę! Dostałem e-maila z powiadomieniem, więc pomyślałem, że to urocze. LOL Oczywiście, ładowarka jest adapterem do specyfikacji zagranicznych. Kupiłem go za granicą, więc to oczywiste. Wygląda na to, że niektórzy mają taryfy, ale ja nie. Opakowanie nie sprawiało żadnych problemów i nie było uszkodzeń, i czekałem dość długo, ale cieszę się, że kupiłem tę stronę.

Wreszcie przyjechał!

-

Dobrze, że zamówiłem na początku maja i wysłałem wcześniej, ale miał przyjechać od 18 maja do 22 maja, ale 22 maja opuściłem Holandię. 6/8 przybyło do Japonii. Odkąd przybył do Kawasaki, mógł zostać wysłany drogą morską. W końcu dotarł do domu 6/11. Opakowanie było prawidłowe i dotarło bez żadnych uszkodzeń. Adapter był europejski, ale zachowam go na czas podróży zagranicznych. Mogę poprawnie skonfigurować to w języku japońskim, a moje dzieci są zadowolone. Zajęło mi to dwa razy więcej, niż się spodziewałem, więc czekałem zbyt długo, a wakacje szkolne się skończyły, więc dostałem 4 gwiazdki.

Przybył za około miesiąc

-

Zamówiony 11 maja → Wymiana 14 maja → Wysłany 17 maja Śledzenie zatrzymało się tutaj. Kiedy sprawdziłem go za pomocą 17 TRACK, był transportowany 23 maja. 6/6 Wreszcie przybył do Japonii. Śledzenie poczty japońskiej zostało odzwierciedlone na 6/8 i przybyło na 6/10. Adapter kupiłem wcześniej, więc mogę grać bez problemów. Jeśli masz szczęście, wydaje się, że niektóre osoby przybędą zgodnie z planem, ale zamówienie jest bezpieczne, ponieważ zajmie to około miesiąca.

Przybył za około miesiąc

-

Zamówiłem 8 maja i spodziewałem się przybycia od 20 do 25 maja, ale ... przybyłem bezpiecznie 10 czerwca. Jeśli będziesz cierpliwie czekać, otrzymasz to.

Było dobre!

-

Możesz go użyć, jeśli kupisz adapter konwersji. Jest dobrze, ponieważ nie jest dostępny w Japonii.

Jestem usatysfakcjonowany

-

Zamówiłem 10 maja i dotarłem 10 czerwca, dokładnie miesiąc później. Ponieważ nie mogłem go prześledzić od 24., czułem się nieswojo, więc skontaktowałem się z firmą i natychmiast otrzymałem odpowiedź. Odpowiedź była dobra i byłem zadowolony, choć opóźniłem się. Możesz go śledzić za pomocą aplikacji o nazwie 17track, więc jeśli przestałeś śledzić, skorzystaj z niego.

Dostawa była o tydzień później niż planowano

-

Zamówiłem 15 maja i miałem zaplanowaną datę dostawy od 26 maja do 1 czerwca, ale przybyłem 8 czerwca! Jeśli się spóźnisz, chciałbym, abyś trochę wydłużył termin dostawy. Produkt został z powodzeniem wykorzystany!

Przybył mniej niż 1 miesiąc

-

Jak pisałeś, byłem zaskoczony, że przybyłem późno, niż się spodziewano, ale było to bezpieczne i przede wszystkim. 5/15 Zamówienie → 5/19 Wysyłka z Holandii → 6/5 Przylot do Japonii → Odprawa celna → 6/8 Dostawa zakończona Ładowarka jest specyfikacją zagraniczną, ale została zastąpiona ładowarką iPad Pro. Jak wszyscy myślą, uważam, że ważne jest cierpliwe czekanie, więc jeśli rozważasz zakup jako prezent, uważaj na liczbę dni.

Przybył.

-

Zamówiony 19 maja, przybył 8 czerwca. Mimo że zajęło to trochę więcej czasu niż planowano, otrzymałem zdjęcie z fakturą za wysłaną paczkę i byłem w stanie potwierdzić lokalizację przedmiotu dostarczonego na stronie Japan Post, więc nie martwiłem się. Jak ktoś napisał, poczułem ulgę, gdy dowiedziałem się, gdzie jest 17TRACK. Podczas podróży z Europy do Japonii bagaż utknie na około 2 tygodnie, ale jest to w rozsądnym zakresie. Jeśli można poczekać, nie ma problemu. Nie zapomnij również o adapterze do Japonii.

Przybył

-

Zamówiłem przez Japan Post w dniu 7 maja. Być może było to spowodowane zmniejszeniem stolca, ale zajęło mi to cały miesiąc, ale zewnętrzne pudełko nie jest szczególnie bolesne. Niektórzy wydają się płacić taryfę, ale ja nie. Minęło trochę czasu, ale myślę, że nadal wystarczy, aby marnotrawnie dodawać rejestracje członkostwa i aplikacje do niektórych witryn, ubiegać się o loterię i czekać na loterię. Może zajmie to tyle dni, ile łącznie. Nie nadaje się dla osób niecierpliwych.

Przybył

-

Zamówiłem 13 maja i przybyłem 8 czerwca. Data przybycia była od 1 do 5 czerwca, ale zastanawiałem się, czy to nie będzie połowa czerwca z powodu korony, więc było wcześniej. Ponieważ usługa śledzenia powiązana z tą witryną nie ruszyła się wcale od 20 maja i nie ruszyła się nawet pod koniec maja (śmiech), poprosiłem o operację. Podał mi informacje o paczce zwykłym angielskim. Osobiście polecam aplikację usługi śledzenia o nazwie 17TRACK. Po prostu rejestrując e-mail, byliśmy w stanie uzyskać informacje wcześniej niż usługa śledzenia na tej stronie i szybciej niż Japan Post. Nie zapłaciłem cła jako gotówki przy odbiorze, prawdopodobnie dlatego, że zapłaciłem kartą PayPal. Ci, którzy mogą cierpliwie czekać, z pewnością otrzymają produkt. Zapakowałem go w paczkę, ale (śmiech) mówię o tym w recenzjach wszystkich, ale ponieważ jest to Switch sprzedawany za granicą, ładowarka jest za granicą. Dziękuję bardzo za zarządzanie. Dziękuję Ci bardzo.

Poczekajmy spokojnie

-

Zajęło to trochę czasu, ale dotarłem bezpiecznie. Z produktem nie było problemu, a pudełko było piękne. Dołączony zasilacz sieciowy ma kształt, którego nie można używać w Japonii, dlatego należy go kupić osobno lub użyć wtyczki przejściowej. Jestem zadowolony z możliwości zakupu nowego produktu, który nie jest łatwo dostępny w Japonii. Chociaż mówi się, że wiele recenzji się spóźnia, w koronach występuje globalne opóźnienie, więc zastanawiam się, czy zajmie to około miesiąca. Jeśli chcesz mieć taki sam poziom dostawy jak w Japonii, myślę, że ze względów zdrowia psychicznego lepiej byłoby unikać wysyłek zagranicznych. W moim przypadku zamówiłem 6 maja, wysłałem z Biura Wymiany Międzynarodowej 14 maja, a po jakimś czasie nie było żadnego ruchu i przybyłem do Japonii 5 czerwca. Dostałem to 8 czerwca. Wyłącznie w celach informacyjnych.

Z pewnością spóźniona. ale…

-

Jeśli kupiłeś produkt za granicą, przybędzie to około miesiąca. Co więcej, efekt wyładowania koronowego zmniejszył liczbę lotów. Zamówiłem 5/10, zaplanowany przylot 25 maja, stacja wymiany 14 maja, czekałem na lot od 23 maja, a po aktualizacji ostatecznie przybyłem 6 czerwca do Japonii. Myślę, że ludzie, którzy spóźnili się jak ja, po prostu nie mieli szczęścia. Istnieją różnice w wysyłaniu lotnisk i terminach transportu. Ponadto, ponieważ wysyłane są faktury i zdjęcia paczek, nie jest to oszustwo i myślę, że pierwsza płatność jest taka sama, nawet jeśli kupisz ją w Japonii. Przeciwnie, czy zbierasz gotówkę? ? W każdym razie hałasowanie zajmuje mniej niż miesiąc. Poczekajmy trochę dłużej.

Dojechać bezpiecznie.

-

Często kupuję również produkty z innych witryn na innych stronach, ale myślę, że dotarły one później niż produkty ze Stanów Zjednoczonych i Włoch, prawdopodobnie dlatego, że zostały wysłane z Holandii. Co do sytuacji śledzenia, jak podano w innym miejscu, przestałem pracować po drugim tygodniu i martwiłem się, ponieważ nie przeprowadziłem się nawet tydzień później, więc zadałem pytanie. Odpowiedzi na pytania były udzielane bardzo szybko. Po zapytaniu ostrożnie wysłałem raport o stanie wiele razy e-mailem i bezpiecznie dotarłem do produktu. Jestem zadowolony z produktu, a sam produkt nie jest uszkodzony. Nie sądzę, że jest to dla pilnych ludzi, ale myślę, że może być dobre dla tych, którzy mają czas na zakupy, ponieważ jest to niedrogie.

Możesz cierpliwie czekać.

-

Zapomniałem, kiedy go kupiłem, ale było na początku maja. Cierpliwie czekałem, więc przybyłem dziś za miesiąc bez stresu. Pudełko było trochę zgniecione, ale działało dobrze. Zalecamy, aby nie kupować, jeśli chcesz wysłać i dostarczyć od razu, na przykład dużą stronę zakupów online. To nie jest oszustwo. Śledzenie również zatrzymało się na chwilę, ale jeśli poczekasz, nadejdzie. Jeśli chcesz prędkości, szybciej zamówić z Japonii, a warunek jest dobry.

Jest wolny

-

W momencie składania zamówienia byłem w stanie kupić go po prawie stałej cenie, podczas gdy był sprzedawany w Japonii za około 40 000 jenów, ale jest już bardzo późno ... Myślę, że można temu zaradzić, ponieważ pochodzi z zagranicy. Zamówiony 16 maja, wysłany 22 lutego, śledzący ostatnie odcięcie 24 lutego na holenderskiej giełdzie międzynarodowej. Myślę, że to nie jest oszustwo, ponieważ są ludzie, którzy dostarczyli go prawidłowo, a zdjęcie i numer bagażu są odpowiednio obecne, ale czekając na przybycie, mogę go kupić w Japonii w tej samej cenie. Niektóre osoby zajmują około miesiąca, więc proszę cierpliwie czekać.

Bezpiecznie dotarł.

-

Zamówiłem go 17 maja, a data przyjazdu przypadała od 26 maja do 1 czerwca, ale bezpiecznie dotarła do domu 30 maja. Nawet jeśli teraz to sprawdzę, śledzenie w ogóle nie działa od 24, więc martwiłem się, ponieważ potwierdziłem recenzję podczas oczekiwania, ale dotarła zgodnie z planem. W recenzji potwierdzono, że ładowarka jest typu C i że będzie podlegać opłatom celnym, więc nie było żadnego szczególnego problemu. Chociaż nie ma gwarancji, mogłem z niego korzystać bez problemów i oczywiście mogłem ustawić język japoński, więc myślę, że mógłbym go kupić po rozsądnej cenie, biorąc pod uwagę cenę na rynku krajowym.

Jak zaplanowano

-

Zamów 15. Przybył na 1 i było zgodnie z harmonogramem i nie było żadnych skarg. Wydaje mi się, że zrozumiałe jest, że kosztuje podatek, ponieważ to poczta z zagranicy.

Doskonały

-

Jest idealny jako prezent

To będzie niedługo miesiąc

-

Zamówiłem 11 maja i jeszcze go nie otrzymałem. Śledzenie również zatrzymało się od 20-go. Martwię się, ponieważ pojawiło się wiele recenzji, że ludzie, którzy zamówili po mnie, przybyli.

Oprócz opłat i kosztów wysyłki zostaną naliczone opłaty celne!

-

Zakupiony 6 maja, wysłany 11, przybył 1 czerwca. Przewidywana data przyjazdu nie spadnie. Należy oczekiwać, że wysyłka potrwa 3 tygodnie. Pościg nie zadziałał po 14 dniach, ale wydaje się, że zajmuje to trochę czasu. Jeśli Twoja paczka dotyczy Japonii, łatwiej będzie ją znaleźć na stronie Japan Post i zostanie ona szybciej odzwierciedlona. Jak widać w przeglądzie, chociaż nigdzie nie jest napisane w objaśnieniu, istnieje taryfa, więc całkowity koszt wysyłki w końcu będzie wysoki. To może być dobre dla tych, którzy chcą cierpliwie czekać i kupić nawet 1 jen tanio, ale dla tych, którzy chcą tego szybko i tych, którzy nie chcą się denerwować, lepiej kupić go na japońskiej stronie internetowej pchły ...

Zajmie to trochę czasu, ale dotrze zdecydowanie

-

Zamówiłem 5/10, oczekiwany termin to 16-25 dni, a faktyczna dostawa to 6/1. Martwiłem się, że śledzenie nie ruszyło się, dopóki nie dotarło do Japonii, ale dotarło bezpiecznie. Opakowanie jest również grzeczne, a ładowarka ma również wtyczkę przejściową, dzięki czemu można z niego korzystać bez problemów. Byłem zaskoczony, gdy powiedziano mi, że opłata za odprawę celną wyniesie 1400 jenów, gdy ją otrzymam, nie wiedząc o tym, ale dowiedziałem się, że jest to konieczne do zakupu za granicą. Minęło trochę czasu, ale cieszę się, że mogłem kupić go taniej niż obecna cena rynkowa. Zalecany dla tych, którzy mogą cierpliwie czekać.

Przybył

-

Zamówienie z 11 maja → 1 czerwca Minęło więcej dni, niż się spodziewałem, ponieważ nie latałem w koronie, więc nic na to nie poradzę. Martwiłem się, ponieważ kupiłem to po raz pierwszy, ale jeśli jest coś, czego nie mogę kupić w Japonii po raz kolejny, Tech Inn może być jednym z kandydatów.

Przybył

-

Zamówiłem 15 maja, wysłałem 22 maja, a dotarłem zgodnie z harmonogramem 1 czerwca (Japan Post). Nie ma problemu w działaniu. Suma produktu + wysyłka + taryfa (1400 jenów) wyniosła 26 tys. Nadal traciłem sprzedaż loterii, a była to druga sprzedaż, która była tanio wyświetlana w aplikacji na pchli targ, i nie było mnie na nią stać w Japonii, ale widziałem ją na Twitterze i kupiłem. Ulżyło mi, że mogłem to śledzić za pomocą Japan Post. Dziękuję Ci bardzo.

Przybył

-

Zamówiłem to w nocy 15 maja i przybyłem 1 czerwca zgodnie z pierwotnym planem. Zapłata ceł zajęła 1400 jenów. Ostatecznie był o 18% wyższy niż cena katalogowa z cłem i wysyłką. Jest drogi, biorąc pod uwagę, że nie ma konserwacji za granicą i nie ma kabla ładującego, ale tylko dlatego, że nie można go kupić w Japonii. Angielski jest trochę denerwujący, ale na pytania można szybko odpowiedzieć. Myślę, że to było dobre po raz pierwszy.

Rozwiązany!!

-

Jeśli złożysz zamówienie, możesz mieć pewność, że jeśli prześledzisz je za pomocą aplikacji o nazwie 17TRACK lub sieci, zostaną wyświetlone szczegóły!

Przybył

-

Zamówiony 16 maja, otrzymałem go 31. Byłem w stanie to wyśledzić, więc poczułem ulgę, czekając. To było zgodnie z harmonogramem, ponieważ data przyjazdu była do 1 czerwca. Opakowanie jest również grzeczne. Jeśli użyjesz tylko zasilacza sieciowego dla Japonii i go użyjesz, nie będzie problemu.

Przybył

-

Zamówienie 16 maja. Otrzymałem to 31. Data przyjazdu przypadała od 26 maja do 1 czerwca, więc było zgodnie z planem. Mogłem czekać, ponieważ udało mi się go wyśledzić. Gdyby tylko zasilacz sieciowy dla Japonii został przygotowany, można by go używać bez problemów. Opakowanie było również grzeczne.

Przybył

-

Przybył o 5 dni w terminie. Przybył, mimo że pościg wcale się nie ruszył ... Ponieważ sprzedaż loterii została całkowicie wymazana, jestem wdzięczny, że mogłem ją kupić.

Śledzenie ems i wybrane loty

-

Wysłaliśmy Holandię do 14 maja i dotarliśmy na pocztę Kawasaki Higashi 29 maja. Według strony internetowej Japan Post planowana liczba dni dla lotów SEL do Holandii wyniosła około dwóch tygodni, więc wydaje się prawie tak, jak planowano. Wygląda na to, że mogłem ponownie zarejestrować EMS w Kawasaki Higashi, więc nie mogę już go śledzić za pomocą PostNL, ale udało mi się go śledzić za pomocą „Sprawdź status dostawy EMS” Japan Post. Wydaje się, że przybywa 31 maja. Zajęło to trochę czasu, ale dziękuję.

Adapter transportowy jest drogi, ponieważ podlega opłatom celnym

-

Ponieważ po raz pierwszy kupowałem za granicą, nawet nie myślałem o taryfach. Najpierw wiedziałem, przeglądając recenzje innych osób. Kiedy spojrzałem na to, wydaje się, że osoba, która je kupuje, płaci za to. Myślę, że to nie jest taki problem, ale myślę, że odsprzedaż nie zniknie, więc jeszcze go nie otrzymuję, ale lepiej założyć, że zakup zajmie miesiąc

Oszustwo

-

Od 14. funkcja śledzenia nie porusza się i nie ma dźwięku

To była przyzwoita strona

-

Jest późno, ale przybywa poprawnie! ! Kupiłem go 1 maja, a przybyłem 30 maja!

Mogłem z niego korzystać bez problemów

-

dotarło bezpiecznie

Najgorszy

-

Miesiąc po złożeniu zamówienia jeszcze nie dotarł. Martwię się, że to naprawdę przyjedzie. Żałuję, że kupiłem go tutaj, choć jest recenzowany przez innych.

Z pewnością dostępne

-

Zamówiony 9 maja, dostarczony przez Japan Post 27 maja. Pierwotna zaplanowana data przyjazdu to 25 maja do 25 maja, więc są dwa dni spóźnione, ale zastanawiam się, czy to możliwe z powodu tej sytuacji. Produkt nie ma problemu poza tym, że adapter ma specyfikację zagraniczną. Wszystko, co musisz zrobić, to przygotować kabel USB-C do użycia w smartfonie do ładowania. Ponadto, gdy mogę powoli czekać, chciałbym kupić inny produkt.

Nie można śledzić

-

Zakupione 6, wysłane 11, śledzenie nie zostało zaktualizowane po 14, a przedmiot jeszcze nie dotarł. Dlaczego nie jest to odzwierciedlone, gdy piszę recenzję? Jestem trochę zmartwiony ...

-

Cały czas to kupowałem

-

Znalazłem i kupiłem, ale nie otrzymałem go po złożeniu zamówienia w dniu 5/10 ... W tym przypadku jestem rozczarowany, jeśli nie ustalę późniejszego terminu. Martwię się, że ludzie naprawdę to rozumieją. Jak długo powinienem poczekać ...

Nie dotrze po dwóch tygodniach

-

Kupiłem go 10 maja tak samo jak poprzedni, ale nie ma postępu w wysyłce 14 maja. Chociaż nie ma problemu z produktem, nie wiem, gdzie jest opakowanie. Gdzie to teraz jest?

Trochę później

-

Przybył 9 maja, a przyleci 19-25. Nadal czekam, ale wydaje się, że pościg przybył do Japonii o północy 23-go. Jestem pewien, że nowa Corona zmniejszyła liczbę lotów, więc transport zajmie trochę czasu. Zaczekam trochę dłużej. Nie mogę się doczekać.

Metoda wysyłki zalecana przez dhl

-

Wybrałem EMS i kupiłem go 7 maja, ale zostawiłem go w biurze wymiany międzynarodowej w Holandii 14 maja i jeszcze go nie dotarłem. Chociaż koszt wysyłki jest dość wysoki, wydaje się, że DHL przyjedzie wcześniej, więc polecam DHL tym, którzy są zmęczeni czekać. Jestem bolesną osobą ... był ...

Było wcześnie

-

Zamówiłem go 16 i miał być noszony 22-25. Skontaktowałem się z DHL z numeru śledzenia i dostarczyłem go bezpiecznie do 22. Nie usłyszałem, że podatek celny w wysokości 2300 jenów został naliczony, gdy go otrzymałem, ale odetchnąłem z ulgą, że byłem w stanie właściwie go wyśledzić, dopóki nie dotarł. Jestem szybki i zadowolony!

Śledzenie nie jest odzwierciedlone? !

-

Zakupione 6, wysłane 11, ale śledzenie nie zostało przeniesione od 14. Martwię się, jeśli zastanowimy się nad opóźnieniem lub stracimy go ... Planowana data minęła, ale poczekam trochę dłużej ...

Underwriting

-

Zamówiłem go 13, a został on wystawiony 16, ale nie ruszył się. Spodziewana data to 22 do 27, ale wydaje mi się, że spóźniłem się o dwa tygodnie.

Jeśli poczekasz ...

-

Zajęło to 3 tygodnie, ale polecam je zdobyć. Jest to bezpieczne, ponieważ możesz śledzić swoją bieżącą lokalizację za pomocą aplikacji śledzącej.

Bagaż się nie porusza

-

Jest recenzja, którą zamówiłem 10 maja i dotarłem 15, ale zamówiłem ją tego samego dnia, a paczka nie przesuwa się od 14 maja ... Napisano, że opóźniono ją o 10 dni lub 2 tygodnie. Tygodniowe i dwutygodniowe opóźnienie nie byłoby problemem w miejscach, w których mam dość oglądania

Czekałem na to i przybyłem.

-

Przybył 9 dni później. Jednak opakowanie było bardzo grzeczne, a wsparcie było bardzo pomocne. Wystarczył jeden rodzaj gniazdka (konwersja mocy) 100 jenów. Gdybym się nie spieszył, stał się to bardzo tani zakup. Dziękuję Ci.

Dotarło bezpiecznie

-

Kupiłem go 1 maja i dotarłem do domu 21 maja, około tydzień później niż planowałem. Tymczasem dzięki śledzeniu zamówień możesz sprawdzić, gdzie jesteś. Chociaż było późno, dotarło prawidłowo, a instrukcje i ładowarka były w wersji europejskiej, ale instrukcje nie były do tej pory obowiązkowe, a ładowarka wcześniej kupiła również wersję japońską, więc nie ma szczególnej przeszkody Ja nie. Jeśli uruchomisz Switch i wybierzesz język japoński w pierwszym wyborze języka, myślę, że jest w porządku. Minął dzień odkąd przybyłem, ale działa dobrze. Odkąd po raz pierwszy wysłałem zamówienie za granicę, zacząłem się niepokoić i przepraszam, że wiele razy wysyłałem zapytania. Dziękuję za twoją uprzejmą odpowiedź.

Może być stosowany w ameryce północnej i japonii

-

Zajęło to trochę czasu (w moim przypadku prawie dwa tygodnie), ale dotarło. Opakowanie było schludne, a pudełko i zawartość były w dobrym stanie. Chociaż wtyczka ładująca jest przeznaczona do użytku za granicą i nie ma w niej instrukcji obsługi w języku japońskim, możesz wybrać język japoński w ustawieniach języka i możesz grać bez problemów, jeśli domyślnie wybierzesz opcję Użyj w Japonii.

Przybył

-

Przybył około 20 dni po dacie przyjazdu. Początkowo trudno było je zdobyć, więc pomyślałem, że będzie dobrze. Martwiłem się, dopóki nie dotarł, ale kiedy zadałem pytanie, otrzymałem szybką odpowiedź. Dziękuję Ci bardzo.

Najgorsze

-

Nawet jeśli ustawię liczbę gwiazdek na 0, zmienia się na 5? Zastanawiam się, czy to również działa. To zabawna firma.

Najniższy najgorszy

-

To najgorsza strona w historii. Nawet jeśli minęło 10 dni od planowanej daty przyjazdu, nie przybyłem i nie skontaktowałem się z Tobą przez 5 dni. Naprawdę tego żałuję. Absolutnie niezalecane.

Otrzymasz go, jeśli zaczekasz.

-

Przybył, gdybym czekał, ale przybył 10 dni później niż Totobi. Opakowanie było również bardzo grzeczne. Wiele razy zadawałem pytania pocztą elektroniczną i na wszystko poprawnie odpowiadałem. (Chociaż było po angielsku ...) Byłem zadowolony, ponieważ dotarłem mocno! !

Dobrze było kupić

-

Przybył 10 dni za zaplanowaną datę dostawy. Jest to popularny produkt, a planowana data jest wyraźnie wskazana przy składaniu zamówienia, więc myślę, że ci, którzy zamawiają od teraz, powinni cierpliwie czekać. Chociaż krajem wysyłki jest Holandia, oprogramowanie zakupione w Japonii może być używane bez żadnych problemów. Z góry kupiłem oryginalny adapter od Amazon za około 2000 jenów. Jestem wdzięczny, że cena jest znacznie tańsza niż obecna cena rynkowa włącznie.

Za późno

-

To dwa tygodnie za spodziewaną datę przyjazdu. Jeszcze nie przyszedłem i mogę to śledzić, ale śledzenie wcale nie przestało działać i nie mam śladu, że przyjdę. Szkoda, że chociaż byłem za granicą, czekałem na datę przyjazdu, ale teraz nie byłem tam od dwóch tygodni.

Najgorsza strona

-

Minął już ponad tydzień od planowanej daty przyjazdu, więc pytam cztery kolejne dni, ale teraz jest piąty dzień i po raz pierwszy jestem w tak okropnym sklepie. Żałuję zakupów tutaj.

To dobry sklep.

-

Z dostarczonych przedmiotów możesz korzystać bez żadnych problemów. Używaj tylko japońskich adapterów. Ponadto e-collect przy odbiorze wyniósł 2300 jenów. Ponieważ było to jedyne wytłumaczenie, jedna gwiazda była ujemna. Jeśli będę miał okazję, skończę z niej korzystać.

Adapter

-

Możesz to zrobić z facetem usb w sklepie za 100 jenów.

Dzisiaj

-

Przybyłem bezpiecznie. Wyślij to przez około tydzień. Czuję się szczęśliwy, kiedy przybywa. Dziękuję Ci bardzo.

-

Jest tylko tydzień spóźniony. Myślę, że jest wcześnie w tej sytuacji. Opakowanie jest również grzeczne. Jak mówisz, ładowarka jest za granicą, ale możesz jej użyć, jeśli użyjesz transformatora. Dziękuję Ci bardzo.

Przybył

-

Kiedy szukałem lampki do konsoli Nintendo, znalazłem ten produkt i kupiłem go. Zakupiony 10 maja i przybył 15 maja. Gniazdo jest europejskie, ale zrozumiałem i kupiłem, więc przygotowałem osobną wtyczkę do konwersji zasilania i było gotowe do użycia. Z ulgą potwierdziłem status dostawy w czasie rzeczywistym. Dziękuję Ci bardzo!

Przybył poprawnie

-

Nie sądziłem, że uda mi się uzyskać przełącznik, który był trudny do zdobycia w tej erze, więc nie mogłem odpocząć, dopóki go nie dostanę, ale cieszę się, gdy nadejdzie. Byłem szczęśliwy, ponieważ mogłem sprawdzić status produktu przez czat. Dziękuję Ci bardzo.

Przybył

-

Dziękuję za ten brak czasu! Jest to poczta międzynarodowa, więc dotarcie zajmie dużo czasu i bądź ostrożny, ponieważ jest to adapter do ładowania za granicą!

Dziękuję

-

Chociaż wystąpiły pewne problemy, takie jak opóźnienie terminu przyjazdu o kilka dni, dotarliśmy bezpiecznie. Dopóki go nie otrzymałem, zadawałem pytania i odpowiadałem szybko i grzecznie. Dziękuję Adapter jest produkowany za granicą, więc myślę, że nie można na to poradzić, ponieważ jest to produkt z Holandii. Możesz kupić kod USB typu c lub oryginalny produkt Nintendo za 100 ekwiwalentów. Dziękujemy za miłe wsparcie w tym czasie.

Jestem usatysfakcjonowany!

-

Cieszę się, że jest to nowy przedmiot lub stała cena niż kupowanie go na drogiej aukcji krajowej. Ponieważ bagaż pochodzi z Holandii, nie mam nic przeciwko Coronavirusowi i nie ma problemu, ponieważ adapter wykonany za granicą może być używany podczas podróży. Nie mogę się doczekać lasu zwierząt.

Wreszcie

-

W końcu to znalazłem.

Przylot

-

To było bezpieczne. Minął jednak tydzień od pierwotnie oczekiwanej daty przyjazdu. W tym momencie odejmujemy jedną gwiazdkę. Ponadto, ponieważ adapter do ładowania jest produkowany za granicą, nie można go używać w Japonii, ale jest to nieuniknione, ponieważ sprzedaż odbywa się za granicą. Jestem wdzięczny, że mogłem go kupić po ustalonej cenie, ponieważ jest on obecnie w magazynie.

Cieszę się

-

Wreszcie to znalazłem!

Polecane, jeśli chcesz tanio kupić

-

Jest to zalecane, jeśli chcesz tanio kupić, ale jest późno. Miał przybyć za tydzień, ale dotarł za niecałe dwa tygodnie. Cieszyłem się, że mogę go kupić po cenie katalogowej, szkoda jednak, że ładowarka została wykonana za granicą i nie obsługiwała japońskich rynków zbytu

Przylot

-

Otrzymałem to dzisiaj. Jest to bezpieczne, ponieważ ekran śledzenia jest zawsze wyświetlany. Użyłem go, ponieważ nie mogłem dostać się do Japonii.

Przybył

-

Przybył zgodnie z planem. Byłbym bardziej szczęśliwy, gdybym przybył wcześniej. Byłem w stanie używać go poprawnie, ale czy to adapter? Wyjechałeś za granicę? Tak było

Cudownie!

-

Dziękuję

Znalazłem to! cieszę się

-

Niska cena

Ja to zrobilam

-

Wreszcie to znalazłem! Dziękuję

W końcu znaleźliśmy blisko ceny ciała.

-

Mam szczęście!

Dziękuję

-

Proszę

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up