up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Sennheiser GSP 301 Zestaw Słuchawkowy Do Gier

plus
Sennheiser

Sennheiser GSP 301 Zestaw Słuchawkowy Do Gier

Opis produktu Sennheiser GSP 301 Zestaw Słuchawkowy Do Gier

GSP 301 Gaming.

Słuchawki Micro Sennheiser Gsp 301 Gaming.W obecnej chwili Sennheiser GSP 301 Zestaw Słuchawkowy Do Gier dostępny jest w techinn. Sprawdź jakie inne produkty elektronika i komputery, marki Sennheiser znajdziesz w sklepie z elektronika i komputery. Stwórz swój outfit z modelami Słuchawki. W techinn posiadamy najnowsze modele Hazard. Sprawdź naszą kolekcję elektronika i komputery i znajdź coś dla siebie.

Cechy Sennheiser GSP 301 Zestaw Słuchawkowy Do Gier

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Słuchawki
Właściwości
Przewodowy

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

1 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

Przejrzeć

-

Świetny produkt. Prawdopodobnie najlepszy w grupie około 100 osób. Ten model jest z jakiegoś powodu tańszy niż Model 300, ale są całkowicie identyczne. Ich najmocniejsza strona, która sprawia, że należą do najlepszych - doskonały mikrofon!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up