Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

GORE® Wear

GORE® Wear
O GORE® Wear
Gore Wear to pionierska marka słynąca z nowatorskich, wysokiej jakości odzieży rowerowej. Z bogatą historią sięgającą kilku dekad, marka ciągle przesuwa granice innowacji, aby sprostać oczekiwaniom zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kolarzy. Powstała z pasji do jazdy na rowerze i zobowiązania do dostarczania produktów najwyższej jakości, Gore Wear stał się czołową nazwą w branży, której ufają sportowcy na całym świecie. Historia Gore Wear rozpoczęła się w 1958 roku, kiedy Wilbert L. Gore i Robert W. Gore, ojciec i syn, założyli W. L. Gore & Associates. Początkowo firma skupiała się na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań polimerowych dla różnych branż. Jednak dopiero na początku lat 80. XX wieku Gore przemienił świat kolarstwa, wprowadzając pierwszą kurtkę GORE-TEX do jazdy na rowerze.
To przełomowy moment oznaczał początek podróży Gore Wear na rynek odzieży rowerowej. Zobowiązanie Gore Wear do innowacji, jakości i designu umocniło jego pozycję jako marki wiodącej w branży odzieży rowerowej. Od wczesnego przełomu w postaci kurtki GORE-TEX do kompleksowego zakresu odzieży wysokiej wydajności dostępnej dzisiaj, Gore Wear nadal wspiera kolarzy wyposażeniem, jakiego potrzebują, aby pokonać każdą jazdę.

Revolutionize the Performance of Cycling Apparel with Gore Wear

Gore Wear cycling zaprojektowano tak, aby zwiększyć doświadczenie jazdy na wszystkich terenach i warunkach atmosferycznych. Marka konsekwentnie projektuje odzież, która priorytetowo traktuje oddychalność, zarządzanie wilgocią i komfort. Kollekcja Gore Wear męskiej odzieży łączy zaawansowaną technologię z eleganckim designem, dostosowanym do potrzeb męskich kolarzy. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i precyzyjne szycie wyraża zobowiązanie marki do dostarczania najlepszej odzieży rowerowej dla mężczyzn. Rozumiejąc różne potrzeby kobiecych kolarzy, linia Gore Wear odzieży damskiej oferuje szeroki wybór produktów dostosowanych do formy kobiecej. Kollekcja Gore Wear łączy funkcjonalność ze stylem, umożliwiając kobietom wykonywanie najlepszych wyczynów na siodle.
Linia Gore Wear C3 to zróżnicowany i funkcjonalny asortyment odzieży rowerowej odpowiedni dla wszystkich poziomów kolarzy. Obejmuje różnorodny wybór koszulek, szortów, spodni i akcesoriów, które oferują niezwykłą wydajność, komfort i wartość. Znajdujący się na wyższym końcu spektrum produktów Gore Wear zestaw C5 prezentuje wysokiej jakości odzież rowerową zaprojektowaną do zaawansowanych wyczynów. Czy to długodystansowe kolarstwo drogowe, czy trudne szlaki górskie, kolekcja C5 oferuje najwyższej jakości koszulki, szorty i kurtki wyposażone w innowacyjne cechy dla profesjonalnych i zawodowych kolarzy.
Kolekcja Gore Wear kurtek rowerowych to znak rozpoznawczy zobowiązania marki do innowacyjnego projektowania i doskonałej ochrony. Kurtki te wykorzystują najnowsze technologie GORE-TEX i WINDSTOPPER, zapewniając doskonałą równowagę między oddychalnością a odpornością na warunki atmosferyczne. Gore Wear´s gloves zaprojektowano w taki sposób, aby kolarze otrzymali optymalny chwyt, zręczność i ochronę podczas jazdy. Ze szczególnym naciskiem na wytrzymałość i komfort, rękawiczki są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy kolarstwa, zapewniając jednocześnie dokładny i bezpieczny chwyt na kierownicy.