Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Haibike

O Haibike
Haibike, słynna nazwa na świecie kolarstwa, jest na czele rewolucji rowerów elektrycznych od ponad dwóch dekad. Firma założona w 1995 roku przez Susanne i Felixa Puello, niemiecka marka ciągle zwiększa granice innowacji, inżynierii i designu w branży rowerowej. Haibike zobowiązał się do zapewnienia kolarzom najwyższej jakości rowerów elektrycznych, górskich, miejskich i niezbędnych akcesoriów do rowerów, co czyni go zaufanym wyborem dla entuzjastów na całym świecie.

Podróż Haibike od jego powstania w 1995 roku do obecnej pozycji jako jednej z wiodących marek w branży rowerowej jest świadectwem jego zaangażowania w innowacje i doskonałość. Czy szukasz rowerów elektrycznych, rowerów górskich, rowerów miejskich, części zamiennych, zamków łańcuchowych lub baterii do rowerów elektrycznych, różnorodne i wysokiej jakości oferty Haibike dostosowane są do wszystkich preferencji i poziomów umiejętności. Dzięki Haibike nie tylko kupujesz rower, ale inwestujesz w świat wyjątkowych doświadczeń kolarskich.

Pionierska doskonałość w rowerach elektrycznych

Rowery elektryczne Haibike są świadectwem zaangażowania marki w najnowocześniejszą technologię i najlepsze wydajności. Z szeroką gamą modeli zaprojektowanych do różnych terenów i stylu jazdy, rowery elektryczne Haibike łączą ekscytację tradycyjnego jazdy na rowerze z wygodą napędu elektrycznego. Czy szukasz przygody na trudnych szlakach, czy też gładkiego dojazdu do pracy w mieście, rowery e-Haibike oferują wyjątkowe doświadczenia jazdy. Rowery górskie Haibike zostały zaprojektowane do najtrudniejszych przygód terenowych. Te wytrzymałe maszyny łączą wytrzymałe ramie z precyzyjnymi elementami, aby pokonać każdą trasę z pewnością.
Dla komunikatorów miejskich i mieszkańców miast Haibike oferuje szeroki wybór rowerów miejskich, które stawiają na komfort, wydajność i styl. Rowery miejskie Haibike są idealne do poruszania się po zatłoczonych ulicach, zapewniając płynną i ekologiczną drogę podróżowania w środowisku miejskim. Haibike zdaje sobie sprawę z ważności utrzymania wydajności swojego roweru. Od wymiany opon i klocków hamulcowych po przełożenia i kable, części zamienne do rowerów Haibike mają Cię chronić za pomocą oryginalnych części, aby zapewnić długowieczność Twojego roweru.
Bezpieczeństwo jest kluczowe, jeśli chodzi o ochronę swojego roweru przed kradzieżą. Zamki łańcuchowe Haibike dają poczucie spokoju, oferując wytrzymałe i niezawodne rozwiązania do ochrony Twojego roweru. Sercem każdego roweru elektrycznego jest jego bateria, a Haibike wychodzi naprzeciw w tej kwestii. Ich gamę baterii do rowerów elektrycznych Haibike cechuje wysoka gęstość energii i długotrwała moc, zapewniając, że Twój rower elektryczny może Cię zabrać na przygody bez wyczerpania się. Te baterie są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy kolarstwa, zapewniając jednocześnie stałą wydajność.