up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Troy Lee Designs

Troy Lee Designs

Wszystko ( Troy Lee Designs )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Troy Lee Designs

Troy Lee Designs to jedna z czołowych firm produkujących sprzęt sportowy założona w 1981 roku w Ameryce. Jest to prywatna firma zarządzana przez Troy Lee oraz partnerami inwestycyjnymi SBJ. Marka jest dobrze rozpoznawalna w królestwie motocrossu i intensywnych sportów, szanowana za tworzone produkty i zaawansowane stroje i wyposażenie. Zdobyła swoją pozycję jako idealna marka w produkcji i projektowaniu kasków do motocrossu, spodni, koszulek, rękawic i sprzętu ochronnego. Troy Lee Designs poświęca się nowoczesnemu stylu i niezachwianej jakości. Ich produkty nie tylko spełniają surowe wymagania doświadczonych zawodników, ale też zaspokajają potrzeby fanów i sportowców z różnych dyscyplin sportów ekstremalnych, takich jak BMX i jazda na rowerze górskim. Ponadto Troy Lee Designs energicznie wspiera i sponsoruje zawodników i wydarzenia, dalsze kształtowanie swojej obecności i władzy w dziedzinie intensywnych sportów. TLD symbolizuje ducha doświadczenia i indywidualności, motywując zawodników do opisywania ich własnego stylu, podążając za swoimi pasjami na ścieżce, szlaku lub trasie.

Odzież i wyposażenie Troy Lee Designs

Kaski MTB Troy Lee Designs stawiają na ochronę, łącząc najnowocześniejsze materiały i technologie w swoich projektach, aby zapewnić doskonałą ochronę głowy podczas trudnych jazd.
Odzież rowerowa Troy Lee Designs wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, które są zarówno wygodne, jak i trwałe, potwierdzając, że mogą wytrzymać trudy kolarstwa. Marka koncentruje się na innowacjach zorientowanych na wydajność, wprowadzając takie cechy jak oddychalność, odprowadzanie wilgoci i materiały rozciągliwe.
Kaski downhill Troy Lee Designs są zazwyczaj pełno-twarzowe, zapewniające pełną ochronę twarzy, czaszki i szczęki. Ta konstrukcja zapewnia najwyższą ochronę przy wysokich prędkościach i specjalnych trasach downhillowych.
Sprzęt Troy Lee Designs jest znany z jego wysokiej jakości i trwałości. Marka wykorzystuje najwyższej jakości materiały i techniki konstrukcyjne, aby potwierdzić, że jej produkty mogą podołać trudom sportów ekstremalnych.
Koszulka Troy Lee Designs oferuje różnorodność długości rękawów, w tym długie i krótkie rękawy, aby zaspokoić różne warunki pogodowe i wybory zawodników.
Rękawice Troy Lee Designs mają silikonowe uchwyty na dłoniach i palcach, aby zapewnić lepszą kontrolę i informacje zwrotne dotykowe, pozwalające zawodnikom utrzymać pewny chwyt na kierownicy lub kontroli.
Spodnie Troy Lee Designs mają elastyczne paski, pętle na pasek i systemy zaciskowe, które pozwalają zawodnikom dopasować dopasować swoje spodnie do bezpiecznego i spersonalizowanego uczucia.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij