up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Quarq

Wszystko ( Quarq )

O Quarq

Quarq, nazwa synonimiczna z precyzją i innowacją w świecie rowerowym, od początku jest pionierem w tworzeniu nowoczesnych technologii rowerowych. Założona w 2006 roku przez Jima i Mieke Meyer, Quarq stała się marką godną zaufania dla kolarzy poszukujących dokładnych rozwiązań pomiarowych mocy i wysokowydajnych komponentów. Z bezustannym zaangażowaniem w dążeniu do doskonałości, Quarq zrewolucjonizował przemysł rowerowy i zyskał reputację niezawodności i precyzji. Quarq zapewnia, aby kolarze mieli odpowiedni sprzęt, aby utrzymać swoje rowery w optymalnym stanie.

Podróż Quarq od jej założenia w 2006 roku do jej statusu lidera w technologii rowerowej została oznaczona innowacją i oddaniem precyzji. Czy to ich mierniki mocy, korby, widelec czy narzędzia naprawcze, Quarq nadal umożliwia kolarzom wszystkich poziomów osiąganie najlepszych wyników. Jak świat rowerowy ewoluuje, Quarq pozostaje na czele, napędzając postęp i pomagając kolarzom osiągać nowe wyżyny w ich wysiłkach rowerowych.

Quarq jest nazwą dla precyzyjnej innowacji rowerowej

Mierniki mocy Quarq zdefiniowały, jak kolarze śledzą i poprawiają swoje wyniki. Te zaawansowane urządzenia są doskonale zintegrowane z korbowodem roweru, udostępniając dane w czasie rzeczywistym na temat wyjściowej mocy jazdy. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym zawodnikiem, czy weekendowym wojownikiem, mierniki mocy Quarq oferują dokładne pomiary, aby pomóc Ci optymalizować swoje strategie treningowe i wyścigowe. Korby Quarq są sercem ich systemów mierników mocy. Wykonane z precyzyjną uwagą do szczegółów, te lekkie i wytrzymałe korby są zaprojektowane tak, aby znieść trudy wyścigów. Dostępne w różnych długościach i konfiguracjach, korby Quarq dostosowują się do zróżnicowanych potrzeb kolarzy, zapewniając, że każde pedałowanie liczy się.
Zestaw korbowy Quarq reprezentuje synergiczne połączenie precyzyjnego inżynierstwa i projektowania zorientowanego na wydajność. Te zestawy korbowe nie tylko są kompatybilne z technologią mierników mocy Quarq, ale oferują również wyjątkową sztywność i przenoszenie mocy. Kolarze mogą wybrać spośród szerokiej gamy opcji zestawu korbowego Quarq, aby dopasować do swojego stylu jazdy, czy to drogowego, górskiego czy szutrowego. Chociaż Quarq jest najbardziej znany ze swoich mierników mocy i korbowodów, marka rozszerza swoją wiedzę również na widelec. Widelec Quarq został zaprojektowany tak, aby zapewnić optymalne właściwości jezdne, stabilność i reagowanie, poprawiając ogólne doświadczenie jazdy. Skupiając się na aerodynamice i lekkiej konstrukcji, widelec Quarq uzupełnia ich zestawy korbowe i mierniki mocy w całościowy pakiet wydajności. Rozumiejąc znaczenie prawidłowej konserwacji i naprawy, marka oferuje linię narzędzi rowerowych Quarq dostosowanych do potrzeb kolarzy. Te narzędzia są zaprojektowane tak, aby ułatwić utrzymanie rowerów w dobrym stanie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij