up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Niezbędne akcesoria do aparatów i dlaczego ich potrzebujesz

Oto kilka akcesoriów do aparatu podanych poniżej:

Statyw

Statyw jest niezbędny do każdego rodzaju fotografii wszędzie tam, gdzie jest to wymagane, aby zapewnić, że aparat pozostanie idealnie w miejscu podczas robienia zdjęcia. Obejmuje to fotografowanie w umiarkowanym świetle, wspaniałe wystawy, fotografię scenerii, autoportrety i robienie zdjęć makro. Możesz kupić statywy od Manfrotto , Sony , Canon , Panasonic , Startech .

Zestawy do czyszczenia

Czyszczenie soczewek ma kluczowe znaczenie nie tylko dla jakości zdjęć, ale także uwagi i trwałości urządzeń. Nikt nie powinien czyścić aparatów czystą szmatką lub papierową serwetką. Zestawy do czyszczenia zawierają paczki chusteczek włóknistych i są specjalnie wykonane, aby gładko eliminować brud, kurz i odciski palców z osłony soczewek.

Torba na aparat

Wymagana jest odpowiednia torba na aparat. Gładkie torby fotograficzne są dostępne w różnych wymiarach, każda z wypchanymi podszewkami i wodoodpornymi osłonami przeciwdeszczowymi.

Filtry

Filtry rozgrzewające lub chłodzące mogą być wykorzystywane do modyfikowania ciepła barw, a agregacja filtrów specjalizacyjnych może być wykorzystywana do osiągnięcia różnych wynalazczych wyników. Dla fotografów scen, dwa najpopularniejsze rodzaje filtrów to polaryzatory o niejasnej gęstości i pierścieniowe. Wiele filtrów jest twardych, regulowanych lub centralnie ważonych i unika światła wnikającego do obiektywu przez różne zatrzymania. Są one doskonałe do ujęć z dużej odległości, umożliwiając operatorowi rejestrowanie szybkości i otwierania ekranu bez przeszkadzania w prześwietlaniu w intensywnej jasności otoczenia.

clouse menu Zamknij