up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Outwell Powerbank 12V

Outwell Powerbank 12V

plus
Outwell

Outwell Powerbank 12V

Opis produktu Outwell Powerbank 12V

Uzyskaj moc, gdziekolwiek jesteś, dzięki poręcznemu Powerbank do ładowania telefonów, lampionów, pomp i innych urządzeń elektrycznych.

Jest też akumulator o pojemności 10000 mAh, który można wykorzystać do szybkiego startu samochodu, dzięki czemu jest to niezbędne podczas każdej wyprawy.

Aby go użyć, wystarczy podłączyć powerbank do wałka sieciowego, zasilacza samochodowego lub jednego z dwóch gniazd USB.

FUNKCJE:

Uzupełnij mobilną elektronikę dzięki temu zasilaczowi 12V.

Dwa wyjścia USB 5 V 1A i 2A.

Bateria 10000 mAh.

Zintegrowane białe światło.

Zintegrowane czerwone migające światło.

Skocz start swój samochód.

W zestawie z zasilaczem 230 V do wtyczek UE i Wielkiej Brytanii.

Dostarczany z adapterem 12V.

Kabel USB do Micro USB w zestawie.

Carrybag do transportu wliczony w cenę.

Baterie: bateria Li 10000 mAh.Jeśli szukasz Outwell Powerbank 12V, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. techinn posiada ten i inne produkty elektronika i komputery, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Power banki, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Outwell Powerbank 12V

Kolor
Czarny
Baterie
>8000 mAh

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up