up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

plus
Coleman

Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

Opis produktu Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

To szybkie w montażu akcesorium tworzy ścianę zapewniającą prywatność i ochronę przed warunkami atmosferycznymi.


Funkcje:

Ochrona przeciwsłoneczna UV Guard ™:
Certyfikowane testy laboratoryjne dowodzą, że tkaniny ochronne Coleman® UVGuard ™ z SPF50 zapewniają doskonałą ochronę przed promieniami ultrafioletowymi słońca. Właściwe stosowanie filtrów przeciwsłonecznych w połączeniu z osłonami wykonanymi z tkaniny ochronnej UVGuard ™ może znacznie przyczynić się do walki z oparzeniami słonecznymi i ekspozycją na promieniowanie UV.


Specyfikacje:

Tkanina: 450mm, 150D
Rozmiar opakowania: 5 x 24 x 36 cm
Waga: 0,9 kg
Torba transportowa: PVC


Szukasz Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall? W trekkinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Plandeki i płachty od najlepszych producentów. Na przykład Coleman, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu górski i outdoor.

Cechy Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

Kolor
Szary
Rodzaj produktu
Schronienia

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

Niesamowity produkt

-

To część naszego ulubionego kempingu. Właśnie dostałem drugi panel dla mojego schroniska Colemen Event Shelter. Ogranicza wiatr i zapewnia ochronę podczas deszczu.

Coleman Event Shelter Pro XL Sunwall

Colman

-

Świetny! Jest dokładnie tym, czego się spodziewałem.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up