Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

banner campana

SPRING GREEN ZAANGAŻOWANA W INICJATYWĘ W CELU ZMNIEJSZENIA ŚLADU WĘGLOWEGO

Małe kroki, aby uratować naszą planetę i zmniejszyć wpływ procesu logistycznego na środowisko. Nasza planeta jest dla nas bardzo ważna i wiemy to również dla naszych klientów, dlatego w postanowiliśmy współpracować z firmami zaangażowanymi w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój planety dla przyszłych pokoleń.

banner campana

W jaki sposób Spring niweluje ślad węglowy swoich przesyłek?

ObliczOblicz

Spring oblicza emisje CO2 emitowane przez każdą paczkę na podstawie wagi, odległości i środka transportu użytego do dostawy.

KupićKupić

Spring kupuje na rynku kredyty węglowe, aby zrównoważyć emisje z dostaw.

OsłabiaćOsłabiać

Łagodzi wpływ dzięki kredytom węglowym (certyfikaty VS i Gold Standard).

Wsparcie projektówWsparcie projektów

Inwestycje w kredyty i obligacje służące wspieraniu projektów ochrony środowiska.

Projekty wspierane przez Spring

banner detalle

Ochrona lasów deszczowych i bioróżnorodności w PeruProjekt Madre de Dios Amazon REDD, obejmujący 100 000 hektarów lasów deszczowych w Peru, chroni unikalny rezerwat bioróżnorodności, zagrożonych gatunków i rdzennych kultur.

banner detalle

Energia odnawialna dzięki wiatrakom w Turcji


Elektrownia wiatrowa Mut Wind, wraz z utworzeniem farmy wiatrowej do produkcji alternatywnej, odnawialnej i mniej zanieczyszczającej energii.

Jakie działania podejmujesz, aby wpływ na środowisko był jak najmniejszy?

Wdrożenie przyjaznej dla środowiska floty, która przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń generowanych przez dojazdy pracowników.

Postnl dysponuje 263 ekologicznymi rowerami i 828 ciężarówkami wyposażonymi w gaz ziemny (NGV).

Stopniowe przejście na energię słoneczną w celu uzyskania energii elektrycznej neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla

Zwiększone ponowne wykorzystanie i recykling materiałów

"Celem naszego programu Spring Green jest neutralizacja śladu CO2 generowanego przez międzynarodową dystrybucję paczek; przeanalizujemy na poziomie każdego klienta wpływ na środowisko wytworzony przez ostateczną dystrybucję naszych paczek, które zmienimy na złoty standard organizacji pozarządowych finansować ponowne zalesianie i produkcję energii odnawialnej. Akcja ta będzie uzupełnieniem naszego programu recyklingu i ponownego wykorzystania palet, pudełek i worków oraz naszego programu wydajności transportu i pakowania”.

Emiliano Vidal
Dyrektor Zarządzający Wiosna GDS