Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Merchandising

Merchandising górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Merchandising dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Merchandising

Marki Merchandising

Rodzaje merchandisingu na zewnątrz

Breloczki

Breloki to małe kółka lub sznurki metalowe, do których można przyczepić wiele kluczy. Długość breloczków umożliwia łatwiejsze zarządzanie artykułem, niż gdyby był przymocowany bezpośrednio do breloka. Breloczek reprezentuje dominującą kontrolę w wielu krajach. Podczas gdy jeden klucz oznacza bezpieczeństwo i kontrolę, breloczek pełen kluczy oznacza coś więcej. Wyraża pewność siebie, zaufanie, obowiązek i determinację. Breloki są zbudowane z mocniejszych metali, takich jak stal nierdzewna i żelazo. Najlepsze breloki są dostępne w markach takich jak Black Diamond , Montura , Regatta , Trespass , Nordisk .

Parasol

Parasol lub parasolka przeciwsłoneczna to składana osłona podtrzymywana przez drewniane lub metalowe pręty, które są regularnie mocowane na drewnianym, metalowym lub syntetycznym słupie. Parasol został wynaleziony, aby chronić osobę przed deszczem lub światłem słonecznym. Parasole traktujemy jako nadane nam akcesoria użytkowe, które chronią nas przed deszczem. Termin „parasol” pochodzi od łacińskiego rdzenia „umbra”, który określa odcień lub cień. Jest również używany przez wczasowiczów podczas wycieczek na świeżym powietrzu, ponieważ jest to ważny sprzęt outdoorowy. Najlepsze parasole są dostępne w tych znanych markach Trangoworld , Sea to Summit , Ternua , Regatta.

Zabawki

Zabawki to artykuły używane podczas zabawy, w szczególności jeden przeznaczony do takiego użytku. Jest przeznaczony głównie do użytku przez dzieci, ale w określonych sytuacjach może być również sprzedawany dorosłym. Zabawa zabawkami może być wspaniałym sposobem na nauczenie małych dzieci rozwoju społecznego. Zabawki to niewinne rzeczy, których dzieci używają do zabawy, gdy razem badają otaczający je świat, uczą się, odgrywają role i uczą się okazywać swoje emocje. Dobra zabawka jest zabawna dla Twojego dziecka i odpowiednia dla jego wieku. Możesz kupić zabawki dla swojego dziecka w Marmot , Trespass, Nordisk, Safari Ltd .