up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

POD 20L

POD 20L

20 - 30L

20 - 30L

PONAD 40L

PONAD 40L

Kategorii

Hydratacja

Plecaki i Walizki

Wszystko( Gregory )

Gregory

Gregory to renomowana firma outdoorowa, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości plecaków i sprzętu dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki zaangażowaniu w innowacje, funkcjonalność i trwałość, Gregory stało się zaufanym nazwiskiem wśród wędrowców, trekkerów i alpinistów na całym świecie. Czy wyruszasz na jednodniową wycieczkę, wielodniowy trekking lub wymagającą wyprawę górską, plecaki Gregory zapewniają wyjątkowy komfort, organizację i wydajność, zapewniając Ci odpowiednie wyposażenie do każdej przygody. Gregory został założony w 1977 roku przez Wayne'a Gregory'ego, gorącego miłośnika przygód z wizją stworzenia plecaków, które zrewolucjonizują branżę. Jego zaangażowanie w projektowanie i szeroko zakrojone testy terenowe doprowadziły do opracowania przełomowych technologii plecaków, czyniąc Gregory solidną marką wśród miłośników aktywności na świeżym powietrzu.
Przez lata marka pozostawała na czele innowacji, nieustannie przekraczając granice projektowania plecaków i funkcjonalności. Gregory w Trekkinn ugruntowało swoją pozycję jako wiodąca marka w branży outdoorowej. Dzięki ich zaangażowaniu w innowacje, funkcjonalność i trwałość, plecaki Gregory dostosowują się do zróżnicowanych potrzeb miłośników aktywności na świeżym powietrzu, dostarczając im narzędzi do podjęcia niezapomnianej przygody z pewnością i łatwością.

Gregory oferuje najlepszą kolekcję plecaków

Gregory oferuje szeroką gamę toreb, aby dostosować się do różnych potrzeb outdoorowych. Każdy plecak Gregory jest tworzony z najwyższą precyzją, z wysokiej jakości materiałów i zaawansowanych technik produkcji. Od plecaków na jednodniowe wycieczki po plecaki wielo dniowe, plecaki Gregory charakteryzują się ergonomicznymi projektami, regulowanymi systemami zawieszenia i szerokimi opcjami przechowywania. Plecak Gregory wyraża doskonałą równowagę między wygodą a funkcjonalnością. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak miękkie szelki, regulowane pasy biodrowe i wentylowane panele tylne, plecaki Gregory zapewniają optymalną dystrybucję wagi i wentylację, minimalizując zmęczenie podczas długich marszów.
Plecaki Gregory przeznaczone są specjalnie dla miłośników wędrówek, oferując doskonałą wydajność i niezawodność na szlakach. Plecaki te są zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałe wsparcie obciążenia, dystrybucję wagi i stabilność, pozwalając Ci z powodzeniem pokonywać trudny teren. Są wyposażone w specjalistyczne funkcje, takie jak kompatybilność z zbiornikiem na wodę, uchwyty do kijów trekkingowych i osłony przeciwdeszczowe. Te plecaki są zaprojektowane ergonomicznie, aby zapewnić optymalne dopasowanie i wygodę, biorąc pod uwagę różnorodne kształty i proporcje ciała. Gregory plecaki hiking dla mężczyzn i kobiet utrzymują zobowiązanie marki do trwałości, funkcjonalności i wydajności, zapewniając przyjemne i bezproblemowe doświadczenie wędrowca dla wszystkich.
Wchodząc w wymagający świat alpinizmu, plecaki górskie Gregory są ostatecznym wyborem. Charakteryzujące się wytrzymałymi materiałami, wzmocnioną konstrukcją i specjalnymi funkcjami alpinistycznymi, takimi jak pętle na szpatułki i uchwyty na klamry, plecaki Gregory Mountain zapewniają niezawodność i wydajność wymaganą do wypraw alpejskich. Dla zapalonych wędrowców poszukujących trwałości i wszechstronności, plecaki trekkingowe Gregory zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać długie podróże i wygodnie nosić ciężkie ładunki. Plecaki te są wyposażone w regulowane systemy zawieszenia, stabilizatory obciążenia i opcje dostosowywania, pozwalające dostosować plecak do Twoich konkretnych potrzeb.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij