up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

Plecaki

Plecaki

obuwie damskie

obuwie damskie

obuwie męskie

obuwie męskie

namioty

namioty

Kategorii

Elektronika

Hydratacja

Namioty

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Plecaki i Walizki

Śpiwory

Sprzęt Do Trekingu

Sprzęt Do Wspinaczki

Wszystko( Salewa )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Salewa

Czy kochasz trekking i czujesz się jak w domu, gdy błądzisz po górach? Jeśli chcesz dotrzeć do szczytów górskich, poprawiając swój sprzęt górski, Salewa jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Salewa została założona w 1935 roku przez Josefa Liebharta w mieście Bolzano w Monachium. Od tego czasu marka stała się liderem w produkcji sprzętu górskiego. Firma połączyła tradycyjne materiały z nowoczesnym duchem, tworząc innowacyjne produkty. Tak więc połączenie starych produktów z zaawansowanymi funkcjami pozostawia ślady Salewa na całym świecie.
Salewa jest znacznie inspirowana ewolucją wspinaczki górskiej i chce stworzyć najlepsze produkty do sportów górskich. W tym celu marka wypuściła szeroki zakres wszystkich rodzajów produktów do sportów górskich. Każdy wie, że wspinaczka górska wymaga specyficznego sprzętu i całej gamy szczególnych produktów, a Salewa oferuje cały sprzęt o najlepszej jakości, aby spełnić Twoje marzenie o dotarciu do szczytów. Salewa ma jasne wizje i estetykę, aby poprawić wydajność miłośników każdego sportu górskiego. Użytkownicy tej marki to miłośnicy gór z nowoczesnymi poglądami.

Salewa to doskonały wybór dla wspinaczy górskich

Salewa tworzy relację między górami a entuzjastami, produkując produkty o wysokiej jakości i doskonałej funkcjonalności. Sprzęt górski Salewa wprowadza szeroki zakres odzieży, obuwia i innych niezbędnych rzeczy. Możesz znaleźć każdy produkt Salewa, który jest potrzebny do uprawiania wspinaczki górskiej na Trekkinn. Kurtka Salewa jest najlepsza do ochrony dzięki wodoodpornemu materiałowi. Jest ciepła i funkcjonalna, z wieloma kieszeniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, aby zabezpieczyć swoje rzeczy. Na dodatkowe chłodne dni płaszcz Salewa może Ci zaoferować wystarczającą ciepłotę, aby pomóc Ci czuć się zrelaksowanym w ekstremalnym środowisku.
Buty Salewa są zaprojektowane tak, aby zapewnić odpowiednią podporę i maksymalny chwyt stopom podczas wspinania się po górach. Jeśli kochasz góry, buty Salewa są najlepsze, aby osiągnąć ten ostateczny dreszcz bez martwienia się o jakiekolwiek kłopoty. Te buty mogą Ci pomóc wspiąć się na szczyt skalnych i trudnych gór bezproblemowo. Botki górskie Salewa są bez wątpienia najlepsze, ponieważ zapewniają pełne wsparcie i chwyt i przechodzą każdy test. Są również bardzo lekkie, a super przewiewny materiał siatkowy sprawia, że są oddychające i super trwałe dla każdego sportu górskiego.
Plecaki Salewa są również niezbędne ze względu na system wielokieszeniowy, który rozkłada wagę równomiernie, a szerokie paski naramienne zapewniają dobre wsparcie dla ramion. Namioty Salewa są ultra lekkie i chronią Cię przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki wysokiej jakości i innowacyjnym funkcjom namiotów każdy może wykorzystać góry bez martwienia się o przebywanie na zewnątrz w ciężkim klimacie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij