up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Beal

Wszystko ( Beal )

O Beal

Beal został założony w 1950 roku przez Pierre'a i Janine BEAL, stał się największym producentem liny wspinaczkowej w 1986 r. Przedsiębiorstwo wspiera tworzenie i wydajność poprzez swoje produkty i pozycje. Oddanie Beal doprowadziło do rozwoju ogromnej gamy sprzętu i lin wspinaczkowych. W sklepach dostępnych jest szeroki wybór niezawodnych i wysokiej jakości lin wspinaczkowych. Głównym założeniem tej firmy jest zapewnienie miłośnikom outdooru najbardziej przydatnych lin wydajnościowych i akcesoriów wspinaczkowych. W rzeczywistości, gdy zdecydujesz się na intensywne ćwiczenia lub sporty na świeżym powietrzu, nie możesz zapomnieć o środkach bezpieczeństwa. Dzięki postępowi w technologii i metodach produkcji, obecnie możemy zaoferować najlepsze produkty. To jest jedno miejsce, gdzie Beal skutecznie i efektywnie wypełnia potrzeby wspinaczy we wszystkich obszarach.
Lin wspinaczkowych Beal są słynne ze swojej wyższej trwałości, niezawodności i technologii na szczycie. Są starannie przygotowane z wykorzystaniem zaawansowanych materiałów, zawierających rdzenie dynamiczne i stałe, aby zapewnić maksymalną stabilność przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi. Ta koncentracja na szczegółach prowadzi do tworzenia lin, które zapewniają doskonałą wydajność, czy to wspinając się po skalnych ścianach, pokonując alpejskie szczyty, czy eksplorując kluby wspinaczkowe. Z dziedzictwem trwającym ponad cztery dekady, Beal mocno udowodnił sobie jako lider w przemyśle alpinistycznym i wspinaczkowym.

Kolekcja lin i sprzętu wspinaczkowego Beal

Urządzenia Beal do asekuracji zostały opracowane, aby zapewnić ochronę, kontrolę i wygodę użytkowania podczas aktywności asekuracyjnych i linowych. Beal skupia się na bezpieczeństwie w tworzeniu swoich urządzeń do asekuracji.
Uprzęże Beal są znane z ich twórczych cech i oddania dla dobra wspinaczy. Te uprzęże są zazwyczaj używane w działaniach takich jak alpinizm, wspinaczka skałkowa i spelunkowanie. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość, a zazwyczaj mają elastyczne pas z paskiem i pętle na nogę do dopasowania.
Sprzęt wspinaczkowy Beal jest znany z projektowania dostosowanego do potrzeb i zadowolenia alpinistów, wspinaczy i innych miłośników outdooru. Kładki Beal są ważnymi elementami w wielu metodach wspinaczki i ratunku, umożliwiającym wspinaczom wydajne zarządzanie linami i zmniejszenie tarcia podczas holowania ładunków.
Szybkozłączki Beal zazwyczaj mają lekkie i kompaktowe karabinki z nosem bezkluczowym, aby uniknąć zaczepiania o sprzęt lub liny. Szybkozłączki składają się z dwóch karabinków połączonych taśmą lub szewem.
Plecaki Beal są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wymagania planowanych działań. Sprawdź materiały takie jak stabilny nylon lub Cordura, wzmocnione szwy i mocne suwaki. Latarki Beal zazwyczaj są wyposażone w różne poziomy jasności, pozwalając na zmianę intensywności światła w zależności od potrzeb.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij