Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Columbia

Columbia
O Columbia
Columbia jest najbardziej znana ze swojej odzieży outdoorowej i sportowej, obuwia i innego sprzętu sportowego. Przenieś swój sportowy wygląd do kultowego stylu z Columbia w Trekkinn. Gert Boyle założył tę markę w 1938 roku i stała się wiodącą firmą produkującą sprzęt sportowy i outdoorowy na całym świecie. Główną referencją tej marki jest jej najbardziej kompletna oferta najwyższej jakości kurtek. Stylowa kolekcja kurtek Columbia zapewnia maksymalny komfort i ciepło w ekstremalnych warunkach pogodowych. Więc jeśli chcesz wędrować po stromych i pagórkowatych górach, nie martw się. Columbia cię obejmuje, ponieważ masz wszystko, czego potrzebujesz, gdy wybierasz się w góry. Sklep
Znakomita kolekcja sprzętu Columbia w Trekkinn.

Sprawdź najszerszą ofertę kurtek Columbia

Columbia oferuje fantastyczną gamę kurtek. Sezon zimowy to najlepszy czas na aktywność na świeżym powietrzu, ponieważ dzięki śniegowi, który sprawia, że las jest niesamowicie piękny, wędrówki i trekking stają się bardziej ryzykowne. Aby naprawdę cieszyć się taką pogodą, kurtki polarowe Columbia zapewniają ciepło i wygodę podczas mroźnej i wietrznej zimy. Jego materiał izolacyjny zatrzymuje ciepło bez uszczerbku dla oddychalności tkaniny. W ten sposób możesz być przygotowany na każdą zimową burzę, nie martwiąc się o dreszcze.
Marka oferuje również doskonałej jakości wodoodporne kurtki Columbia . Mają wyjątkową zdolność wytrzymywania ulewnego deszczu, zapewniając suchość. Nie może działać dobrze, gdy jest mokry, a wodoodporny materiał Columbia zapewnia, że odpycha każdą kroplę wody. Dzięki temu zapewnia suchość i wygodę dzięki oddychającemu materiałowi.
Zamiast ekstremalnych warunków zimowych, Columbia oferuje również świetne kurtki na nieco mniej zimne, takie jak jesień.Niezależnie od tego, czy energicznie spacerujesz po parku z przyjaciółmi i rodziną, czy biwakujesz w lesie i zbierasz drewno na opał, aby się ogrzać. Jest to najwygodniejsza i najtrwalsza opcja, która poprawi Twoje wrażenia na świeżym powietrzu. Kurtki Columbia dla kobiet i mężczyzn to synonim wygody i stylu. Krótko mówiąc, są najlepszą opcją, aby Twoja garderoba była stylowa i przytulna, oferując dostosowanie do prawie wszystkich warunków pogodowych. Jego ulepszona technologia pomaga odbijać ciepło z powrotem do ciała, utrzymując ciepło w ekstremalnie niskich temperaturach.

Dowiedz się więcej o odzieży Columbia

Asortyment odzieży Columbia to coś więcej niż tylko kurtki. Bluzy Columbia są dostępne w wielu unikalnych stylach i wzorach. Mogą sprawić, że będziesz wyglądać elegancko i modnie, oferując komfort i ciepło. Połącz stylową rozpinaną bluzę z butami Columbia . Marka posiada również szeroką gamę obuwia odpowiedniego dla każdego. Możesz zwiększyć swoją wydajność i pewność siebie dzięki wspaniałej odzieży i obuwiu firmy Columbia .