up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

Męska odzież

Męska odzież

Męskie buty

Męskie buty

Plecaki i walizki

Plecaki i walizki

Śpiwory

Śpiwory

Sprzęt do wspinaczki

Sprzęt do wspinaczki

Kategorii

Elektronika

Hydratacja

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Męska

Odzyskiwanie i Opieka

Plecaki i Walizki

Śpiwory

Sprzęt Do Trekingu

Sprzęt Do Wspinaczki

Wszystko( Mammut )

Mammut

Mammut to znana szwajcarska marka produkująca najwyższej jakości sprzęt górski. Kaspar Tanner założył ją w 1862 roku. Siedziba firmy znajduje się w Seon w Szwajcarii. Obecnie jest wiodącą międzynarodową marką produkującą sprzęt outdoorowy do wspinaczki, wędrówek, trekkingu i innych aktywności alpinistycznych i niewątpliwie ma najlepszy sprzęt outdoorowy do przeżywania ponadczasowej przygody. Mammut projektuje unikalne i najlepsze style dla miłośników przyrody, aby doskonalić swoje umiejętności dzięki ciągłym ćwiczeniom. Otrzymuje również certyfikaty za innowacje i łączenie różnych zaawansowanych technik w celu utrzymania najwyższej jakości marki. Wszystkie produkty otrzymały certyfikaty zrównoważonego rozwoju po przetestowaniu przez ekspertów terenowych.
Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoją następną przygodę, Mammut zapewnia Ci szeroki wybór sprzętu górskiego. Marka ma najlepszy asortyment do wędrówek dla każdego, kto chce, aby kolejna przygoda była przyjemniejsza i wygodniejsza. Doskonała kolekcja do wędrówek to tylko poszukiwania, które dzielą Cię od wydobycia najlepszego sprzętu dla Ciebie. Możesz kupować doskonały sprzęt turystyczny Mammut na Trekkinn , ponieważ marka jest popularna dzięki dostarczaniu doskonałych produktów z odrobiną innowacji.

Mammut ma najlepszą ofertę odzieży, butów i akcesoriów trekkingowych

Asortyment odzieży Mammut oferuje wyjątkowe wrażenia dla wszystkich entuzjastów gór. Jej innowacyjne i klasyczne stroje sportowe słyną na całym świecie z utrzymywania najwyższej jakości przez te wszystkie lata. Marka jest przyjazna dla środowiska, produkując materiały nadające się do recyklingu, które pomagają środowisku. Kurtka Mammut to idealny wybór dla wędrowców, który zapewnia sportowcowi wygodę bez dodatkowego obciążenia jego kieszeni. Kurtki Mammut są jak dotąd najlepsze, ponieważ zapewniają wyjątkowe ciepło nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Buty Mammut to z pewnością najlepszy wybór dla entuzjastów. Buty Mammut to idealne, wszechstronne buty do każdego rodzaju aktywności w górach. Te buty są sztywne od podeszwy zewnętrznej, aby zapewnić wystarczające wsparcie, podczas gdy wewnętrzna amortyzacja zapewnia stopom wymagany komfort. Ponadto część buta na palcach i pięcie jest twarda jak skała, aby zapewnić sztywność potrzebną podczas chodzenia po szlaku. Dlatego buty trekkingowe Mammut są z pewnością najlepszą opcją dla każdego alpinisty.
Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą we wspinaczce, uprząż Mammut jest niezbędnikiem każdego wspinacza. Uprząż została zaprojektowana tak, aby zapobiegać upadkom podczas aktywności i rozkładać ciężar osoby. Plecak Mammut doskonale nadaje się również do ułatwienia trekkingu, ponieważ dzięki lekkiemu i super jakości materiałowi pomaga łatwo przenosić wiele rzeczy osobistych. Dzięki wodoodpornej technologii doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, takich jak deszczowe dni.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij