Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Hydratacja

Hydratacja górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Hydratacja dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Hydratacja

Marki Hydratacja

Podstawy nawadniania

Plecak to rodzaj systemu hydracyjnego zorganizowanego jako saszetka biodrowa zawierająca schowek zwykle wykonany z gumy lub elastyczno plastiku. Plecak posiada zakryty otwór do załadunku płynem oraz fajkę, która umożliwia picie bez użycia rąk. Najlepsze plecaki są dostępne w markach takich jak Salomon , Columbia , Adidas , CMP , Trangoworld .

Butelki

Butelki na wodę to naczynia używane do przenoszenia wody, płynów lub innych napojów do picia. Korzystanie z butelek na wodę umożliwia każdemu zabranie i wniesienie napoju z jednego miejsca w drugie. Butelka na wodę jest zwykle wykonana z tworzywa sztucznego. Możesz łatwo kupić butelki od marek takich jak Salomon, Salewa , La Sportiva , Dynafit , Ternua .

Worki na wodę

Worki na wodę służą do przechowywania wody. Woda jest przechowywana w rękawie hydratacyjnym wewnątrz worków na wodę. Do cieczy można dotrzeć rurą biegnącą ze zbiornika przez otwory, aby sięgnąć na zewnątrz, tak aby rurka była zamocowana na ramieniu. Salewa, Osprey , Regatta , Columbus , Raidlight to najlepsze miejsca na zakup zbiorników.

Miękkie butelki

Miękkie butelki są składane i stanowią lekką kolbę, która służy do przechowywania wody, gdy wychodzisz na zewnątrz. Miękkie butelki są wygodne do napełniania, a także łatwiejsze do picia dzięki gładkiemu silikonowemu zaworowi. Salewa, Osprey, Dynafit, Regatta, Trespass to miejsca, w których bez problemu kupisz te butelki.

Thermo

Butelki termiczne to butelki ze stali nierdzewnej, które mają być zamykane próżniowo, dzięki czemu mogą utrzymywać wysoką lub niską temperaturę niezależnie od temperatury otoczenia. Marki, które oferują butelki Thermo to Salewa, Ternua, Regatta, Ferrino, Trespass.

Więcej o nawilżaniu

Więcej informacji na temat nawadniania obejmuje akcesoria do nawadniania, saszetkę i uzdatnianie wody. Możesz łatwo kupić te akcesoria do nawadniania, saszetkę i uzdatniacz wody od Salewa, Osprey, Salomon Trangoworld i Dynafit.