up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Kemping górski i outdoor

Kemping górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Kemping dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Kemping

Marki Kemping

Jaki sprzęt potrzebuję na obóz?

Kemping jest czynnością na zewnątrz, obejmującą nocne wizyty z dala od domów pod przykryciem jak namiot. Kiedy wszyscy są uwięzieni w najbardziej ruchliwym cyfrowym świecie, kemping to świetny sposób, aby zbliżyć się do znajomych i rodziny, aby spędzić razem czas. Poczucie spokoju i rozkoszowania się naturą daje ogromny emocjonalny odpoczynek od zgiełku codziennego życia. Decydując się na kemping, ważne jest, aby sporządzić listę kontrolną ważnych przedmiotów, które musisz mieć przy sobie. Tutaj omówimy sprzęt, który jest niezbędny, spójrz poniżej;

Sprzęt biwakowy


Przed wyruszeniem w kierunku miejsca docelowego upewnij się, że spakowałeś następujące niezbędne akcesoria kempingowe;

Kuchenka kempingowa
Gotowanie na ognisku wydaje się przyjemne; ruchoma kuchenka kempingowa to rozsądna opcja, jeśli chodzi o gotowanie wszystkich posiłków.

Lodówki kempingowe
Nowoczesna lodówka kempingowa może ogrzewać i chłodzić, sprawiają, że przygotowywanie i przenoszenie jedzenia jest wygodniejsze, a przy tym są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe.

Narzędzia i noże
Narzędzia kempingowe i noże mogą być używane do różnorodnych zadań. Jest to niezawodne narzędzie do czynności kempingowych, takich jak cięcie, rozpalanie, wspomaganie przygotowywania posiłków, rozpalanie i utrzymywanie ognia oraz rzeźbienie prętów namiotowych i patyczka do pieczenia pianki.

Przedłużacze
Przedłużacze to ważne akcesorium kempingowe, które musisz mieć przed wyjazdem na wycieczkę. Przydaje się do podwieszania lamp lub przenoszenia prądu do niedostępnych zakamarków, przedłużacz zewnętrzny to niezbędny element wyposażenia. Przedłużacze zapewniają zasilanie dla urządzeń z kablami podczas biwakowania. Wybór odpowiedniego typu przedłużacza jest niezbędny, aby zapewnić bezpieczeństwo elektryczne i zapobiec pożarowi.

Meble
Meble kempingowe są niezbędne, jeśli chcesz poczuć się jak w domu na łonie natury. Nie zapomnij zapakować kilku krzeseł i stołu. Krzesła turystyczne są zwykle wykonane z wytrzymałego nylonu, dzięki czemu są lekkie, składane i wygodne w przenoszeniu.

Lornetka
Lornetki to ważny sprzęt kempingowy, który ma na celu zapewnienie przejrzystości podczas zajęć na świeżym powietrzu. Właściwości optyczne i łatwość obsługi to dwa główne czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem lornetki.

Teleskopy
Teleskopy to ważny sprzęt kempingowy, który pozwala lepiej obserwować kosmos. Musisz spakować dobrej jakości teleskop na wyprawę na kemping, aby uzyskać jaśniejszy i kosmiczny charakter swojej przygody. Upewnij się, że wybrany model jest lekki, łatwy w użyciu, mocny i kompaktowy.
Najczęściej kemping kończy się widokiem zaciemnionego nieba. To szansa, aby poczuć gwiazdy. Planując wyprawę pod biwak pod ciemnym niebem, musisz spakować teleskop. Mogą również pomóc w obserwowaniu ptaków i chwilowych widokach podczas dziennych wędrówek i podróży.

Petzl , Salewa , Trangoword , Sea to Summit , Regatta , Ferrino , Trespass , Jetboil to najlepsze marki znane z dostarczania najlepszego sprzętu kempingowego.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij