up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Namioty górski i outdoor

Namioty górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Namioty dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Namioty

Marki Namioty

Wskazówki dotyczące namiotu kempingowego

Akcesoria i części

Oto kilka akcesoriów i części namiotu kempingowego:

Ganek
Dobrą opcją dla namiotów rodzinnych i kempingów samochodowych jest duża weranda. Nawet namioty z plecakiem mogą mieć niewielką werandę.

Namiot Rainfly
Mucha deszczowa to arkusz gęstej tkaniny, który jest ułożony na czubku wewnętrznego namiotu, pomiędzy którymi znajduje się dziura.

Namiot wewnętrzny
Namiot wewnętrzny zwykle znajduje się pod muchą przeciwdeszczową. Są albo przycinane do wałów, albo przycinane do materiału muchy deszczowej. Możesz kupić akcesoria i części do namiotów kempingowych w Vaude , Marmot , Ferrino , Regatta , Trespass .

Markizy i zaliczki na namiot kempingowy

Markizy i nadstawki na namiot kempingowy są bardzo przydatne podczas biwakowania. Tworzysz cień, jesteś lepiej chroniony przed deszczem i mniej wpływasz na wiatr. Oczywiście masz też więcej osłoniętej przestrzeni. To sprawia, że biwakowanie jest wygodniejsze, gdy pogoda nie jest tak dobra, ale wymaga to trochę pracy z Twojej strony. Możesz kupić markizy i zaliczki od Black Diamond , VAUDE, Sea to Summit , Ferrino, Columbus .

Ślady

Ślady są również identyfikowane jako podłoże lub podłoga, ślad namiotu to nieprzepuszczalny arkusz, który znajduje się między ziemią namiotu a dnem lasu. Mogą również służyć do innych rzeczy, takich jak zatrzymywanie wody przed spływem do namiotu, amortyzacja obszaru, pokrycie podłogi i utrzymanie porządku w namiocie. Ślad jest zwykle świetnym pomysłem, jeśli chcesz obozować na nierównym, kamienistym terenie z istotnym potencjałem dla drobnych punktów i ostrych zakrętów. Możesz kupić ślady stóp od Salewa , Black Diamond, VAUDE, Marmot, Mountain Hardwear .

Namioty

Namioty to schrony składające się z warstw tkaniny lub innego materiału owiniętego, połączonego ze słupami wsporczymi lub przymocowanego do liny nośnej. Podczas gdy mniejsze namioty mogą być wolnostojące lub przymocowane do ziemi, duże namioty są zwykle mocowane za pomocą lin odciągowych przymocowanych do prętów lub kołków namiotowych. Możesz kupić namioty w Salewa, The North Face , Black Diamond, VAUDE, Trangoworld .


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij