up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektronika górski i outdoor

Elektronika górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektronika

Marki Elektronika

Jakie urządzenia elektroniczne są przydatne do biwakowania?

Urządzenia elektroniczne na kemping

Oto elektroniczne urządzenia przydatne podczas biwakowania:

Kamery akcji

Kamera sportowa to kamera cyfrowa przeznaczona do nagrywania akcji podczas zanurzenia w niej. Dlatego kamery sportowe są zwykle kompaktowe i wytrzymałe oraz wodoodporne na poziomie powierzchni. Znane marki oferujące kamery sportowe to Petzl , Salewa , Suunto .

Ręczny GPS

Ręczne systemy GPS wykorzystują technologię zwaną triangulacją satelitarną do wykrywania i ujawniania aktualnej lokalizacji użytkowników na cyfrowej mapie. Ręczny GPS jest używany podczas biwakowania lub wędrówek. Możesz go kupić od marek takich jak Garmin i TwoNav

Zegarki i inteligentne opaski

Inteligentne opaski to procesory do noszenia w postaci zegarków. Zaawansowane smartwatche mają ograniczony interfejs z ekranem dotykowym do codziennego użytku. Podczas gdy powiązana aplikacja na smartfony zapewnia biomonitoring. Garmin, Suunto i Polar słyną ze swoich zegarków i inteligentnych opasek

Stacje pogodowe

Stacja meteorologiczna to placówka wyposażona w urządzenia i akcesoria do oceny sytuacji klimatycznych w celu uzyskania wiedzy o warunkach atmosferycznych. Stacje pogodowe są bardzo ważne podczas biwakowania. Najlepsze stacje pogodowe są dostępne pod markami, takimi jak Oregon Scientific , Tfa Dostmann i Technoline .

Więcej o elektronice

Inne rzeczy, które obejmuje elektronika kempingowa, to akcesoria, baterie i ładowarki, osłony, słuchawki, czujniki, sygnalizatory lawinowe i nadajniki odbiorniki, latarki, komunikacja. Miejsca, z których bez problemu kupisz więcej elektroniki to Garmin, Suunto i Polar.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij