up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Black Diamond

SPRZĘT WSPINACZKOWY

SPRZĘT WSPINACZKOWY

Plecaki

Plecaki

OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE

Polacy

Polacy

Obuwie

Obuwie

Odzież

Odzież

Kategorii

Działalność Marketingowa

Elektronika

Hydratacja

Kemping

Namioty

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Ochrona

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Oświetlenie

Plecaki i Walizki

Śpiwory

Sprzęt Do Trekingu

Sprzęt Do Wspinaczki

Wszystko( Black Diamond )

Black diamond

Black Diamond rozpoczął swoją działalność w ogromnym przemyśle narciarskim i alpinistycznym w 1957 roku. Zaangażowanie i ciężka praca pracowników pomogły osiągnąć wyznaczone cele w krótszym czasie. Black Diamond oferuje wysokiej jakości produkty, które musisz mieć zawsze, gdy planujesz jeździć na nartach i wspinać się. Jeśli jesteś miłośnikiem wspinaczki, pieszych wędrówek, trekkingu, biwakowania i jazdy na nartach, jesteś we właściwym miejscu. Zdobądź najlepszą odzież kempingową, plecaki, rękawiczki, buty i akcesoria w najbardziej rozsądnych cenach.

Jeśli lubisz ćwiczyć wspinaczkę, zerknij na sprzęt, który Black Diamond oddaje do Twojej dyspozycji. Dzięki kaskowi Black Diamond , który Cię chroni, uprzęży i butom wspinaczkowym Momentum, Twoja wspinaczka będzie bezpieczniejsza.

Buty trekkingowe Black Diamond cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją elegancję i styl. Z całym sprzętem takim jak raki, czekany, rękawiczki i kijki, wrażenia z jazdy na nartach lub wędrówki po zaśnieżonych terenach będą przyjemniejsze na podbijaniu szczytów gór.

clouse menu Zamknij