Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Fjällräven

O Fjällräven
Fjällräven został założony w piwnicy domu Nordina w 1960 roku, gdzie stworzył plecaki, które do dziś uważane są za najbardziej trwałe i lekkie i uzyskały renomę na rynku. Obecnie marka oferuje więcej niż tylko plecaki do sportów górskich i jest znana na całym świecie z zachowania wysokiej jakości i trwałości. Znaczenie tej nazwy marki to Arctic Fox, który jest również przedstawiony jego logo z twarzą lisa na wszystkich swoich produktach.
Dla tych, którzy kochają podróżować, Fjällräven ma szeroką gamę plecaków i torb. Fjällräven travel pack został zaprojektowany na długie podróże, z takimi funkcjami jak wielokrotne przegrody do zorganizowanego pakowania i wygodny system noszenia. Fjällräven tote bag to wszechstronna opcja do noszenia codziennych rzeczy, z trwałych materiałów i prostym, ale stylowym wzornictwem.

Ponadto ta wysokiej jakości marka prezentuje torebki oraz wspaniałą kolekcję Fjällräven odzieży. Najlepszą częścią jej odzieży jest to, że jest ona przyjazna dla środowiska dzięki 100% materiałom nadającym się do recyklingu, zwanym G-1000, HeavyDuty Eco fabric, który jest odporny na zużycie. Ten materiał składa się z bawełny i poliestru, co pomaga w jego wytrzymałości i wodoodporności. Odkryj ponadczasową i funkcjonalną gamę Fjällräven jackets, idealnych do wędrówki i dobrze się bawić podczas przygody bez obawy o pogodę. Te kurtki są doskonałym i nie do pobicia elementem odzieży na twoje outdoorowe doświadczenie dzięki swojej lekkiej, wodoodpornej tkaninie i niezrównanym projektom. Fjällräven jacket for men i women ma szeroką gamę kolekcji, aby pomóc ci wybrać odpowiednią. Te kurtki bez wątpienia są najlepszym wyborem do wspinaczki i innych aktywności na świeżym powietrzu.
Podsumowując, Fjällräven jest marką znaną z zobowiązania do produkcji wysokiej jakości sprzętu outdoorowego, który jest funkcjonalny i trwały. Ich plecaki, kurtki, plecaki podróżne, torby i odzież są wszystkie zaprojektowane z naciskiem na praktyczność i wygodę, czyniąc je popularnym wyborem wśród miłośników outdooru i poszukiwaczy przygód.