up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Zamberlan

Zamberlan

Kategorii

Obuwie Dziecięce

Odzież Damska

Odzież Męska

Wszystko ( Zamberlan )

O Zamberlan

Zamberlan to znana włoska marka obuwia znana ze swojego zaangażowania w tworzenie wysokiej jakości butów i obuwia dla miłośników przyrody. Firma została założona w 1929 roku przez Giuseppe Zamberlan w włoskim miasteczku Pievebelvicino, a jej bogata historia rękodzieła obejmuje trwałe, wygodne i eleganckie obuwie do wędrówek, wspinaczki górskiej i innych aktywności outdoorowych. Zamberlan ma w swojej historii stulecia wyjątkową tradycję tworzenia najwyższej jakości obuwia outdoorowego. Wykazując zaangażowanie w jakość i pasję do przyrody, buty, buty trekkingowe, obuwie męskie i damskie oraz skarpety do wędrówek Zamberlan są zaufane przez miłośników przyrody na całym świecie. Niezależnie od tego, czy wspinasz się na górę, wędrujesz przez las, czy po prostu odkrywasz swoje lokalne szlaki, Zamberlan zapewnia, że Twoje stopy są wyposażone w najlepszą wygodę, ochronę i styl.
Zamberlan - tworzenie obuwia o wysokiej jakości dla przygód outdoorowych

Buty Zamberlan są świadectwem włoskiego rzemiosła i głębokiego zrozumienia wymagań przygód outdoorowych. Te buty są starannie wytwarzane, aby zapewnić wyjątkową wygodę, trwałość i wsparcie. Niezależnie od tego, czy wędrujesz po trudnym terenie, czy odkrywasz dzicz, buty Zamberlan są zaprojektowane tak, aby zapewnić Twoim stopom komfort i ochronę. Buty trekkingowe Zamberlan są zaprojektowane z myślą o wydajności na szlaku. Oferują one doskonałą przyczepność, wodoodporność i stabilność, dzięki czemu są idealnymi towarzyszami dla wędrowców na każdym poziomie. Zobowiązanie Zamberlan do jakości gwarantuje, że ich buty trekkingowe są w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki. Buty męskie Zamberlan obejmują szeroki zakres stylów i funkcji, od wędrówek i wspinaczki po noszenie na co dzień i do użytku miejskiego. Każda para jest projektowana z taką samą dbałością o szczegóły i trwałość, co definiuje markę. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w ekspedycję do dziczy, czy odkrywasz uliczki miasta, Zamberlan ma Cię wyposażone. Zamberlan rozumie znaczenie zapewnienia kobietom obuwia dostosowanego do ich potrzeb. Ich kolekcja butów damskich łączy styl i funkcjonalność, z opcjami na wędrówki, wspinaczkę i noszenie na co dzień. Buty damskie Zamberlan są zaprojektowane, aby zapewnić idealne dopasowanie i wygodę na cały dzień. Wygodna wędrówka zaczyna się od odpowiednich skarpet, a Zamberlan ofertuje szeroki wybór skarpet do wędrówek zaprojektowanych w celu poprawy Twojego doświadczenia na świeżym powietrzu. Te skarpety są wykonane z technicznych tkanin, które odprowadzają wilgoć, zapewniają amortyzację i minimalizują tarcie. Skarpety do wędrówek Zamberlan stanowią niezbędny element udanej i przyjemnej wędrówki. Dzięki temu stopy są wygodne i komfortowe podczas chodzenia, biegania, a nawet wędrowania po górach z większą łatwością.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij