Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Odzyskiwanie i opieka

Odzyskiwanie i opieka górski i outdoor

Znajdź szeroką gamę produktów Odzyskiwanie i opieka dla górski i outdoor. Odkryj najlepsze oferty w trekkinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzyskiwanie i opieka

Marki Odzyskiwanie i opieka

Jak wybrać produkty zdrowotne i żywieniowe

Suplementy diety zawierające witaminę C, witaminę D i B są niezbędne podczas uprawiania turystyki pieszej. Te suplementy diety są szczególnie ważne dla wędrowców. Właściwości przeciwutleniające witaminy C pomagają złagodzić ból spowodowany ciężkimi ćwiczeniami. Witamina D jest niezbędna dla zdrowia kości, funkcji odpornościowej i kontrolowania infekcji. Najlepszą marką do zakupu suplementu diety jest Nutrisport .

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc to zestaw lub pudełko zawierające sprzęt do leczenia drobnych uszkodzeń, w tym urazów, zadrapań, ran, pęcherzy i nadwyrężeń. Szersza pierwsza pomoc może również obejmować sprzęt do przetrwania lub przedmioty usługowe, takie jak chusteczki do ukąszeń owadów lub leki na przeziębienie i grypę. Petzl , Salewa , CMP , Mammut , Vaude , Ferrino to marki, w których można kupić pierwszą pomoc.

Higieny osobistej

Zestaw do higieny osobistej zawiera przedmioty, które pomogą Ci się zrelaksować, odprężyć oraz rzeczy, które wywołują uśmiech, odświeżą i pomogą Ci zamanifestować umysł. Najlepszy zestaw do higieny osobistej jest dostępny w tych markach Salewa, Black Diamond , VAUDE, Sea to Summit , Regatta .

Suplementy sportowe

Suplementy sportowe to suplementy diety zwykle stosowane przez osoby zajmujące się kulturystyką, podnoszeniem ciężarów, różnymi sztukami walki i lekkoatletyką w celu promowania wzrostu beztłuszczowej masy ciała. Suplementy sportowe to kapsułki, proszki lub płyny stosowane w celu wzmocnienia mięśni lub poprawy wytrzymałości. Kup suplementy sportowe tych marek Powerbar , 226ERS , Nutrisport, Ana Maria Lajusticia

Bandaż

Taping to narzędzie lecznicze, które stało się często popularne w sporcie. Bandaż jest praktykowany od dawna w celu hamowania i leczenia kontuzji sportowych. Służy nie tylko do kontuzji sportowych, ale także innych kontuzji. 8 C Plus , Ultimate Performance , Compex , Theraband to znane marki nagrań.