up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać stację pogodową?

Stacja pogodowa to zestaw urządzeń do pomiaru pogody, które możesz naprawić we własnym domu lub firmie. Liczba urządzeń może się różnić, ale większość stacji pogodowych posiada narzędzia do oszacowania temperatury, odpowiedniej wilgotności, ciśnienia, opadów oraz prędkości i kierunku powietrza. Najlepsze marki oferujące stacje pogodowe to Oregon Scientific , Tfa Dostmann , Technoline

Wskazówki dotyczące wyboru stacji pogodowej

Stacje pogodowe według czujników

Kup stację pogodową, w której zainstalowane są następujące czujniki
• Termometr mierzący temperaturę
• Barometr mierzący ciśnienie atmosferyczne
• Deszczomierz mierzący opady
• Anemometr śledzący kierunek i prędkość wiatru
• Czujnik wilgotności mierzący wilgotność

Stacje pogodowe kompatybilne z Wi Fi

Większość urządzeń pogodowych ma teraz dostęp do Wi Fi, ale nie wszystkie mają tę cechę. Wybierając stację pogodową, upewnij się, że jest kompatybilna z Wi Fi.

Stacja pogodowa w pełni bezprzewodowa

Kompletna bezprzewodowa stacja pogodowa rejestruje dane przez Wi Fi lub podłączając ją do komputera. Wybierz więc kompletną bezprzewodową stację pogodową, ponieważ jest ona bardziej korzystna niż jakakolwiek inna.

Osłona radiacyjna stacji pogodowej

Osłona przed promieniowaniem może pomóc chronić czujniki temperatury i wilgotności przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, co może pomóc urządzeniu w przewidywaniu bardziej precyzyjnych pomiarów. Dlatego zawsze wybieraj stację pogodową z osłoną antyradiacyjną.

Stacja pogodowa z urządzeniem zasilanym energią słoneczną

Urządzenia zasilane energią słoneczną mogą pomóc zmniejszyć ilość energii elektrycznej wymaganej przez stację pogodową, co na dłuższą metę może zaoszczędzić pieniądze. Wybierz stację pogodową z urządzeniami zasilanymi energią słoneczną.

clouse menu Zamknij