up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Mavic Graphic Roadie Cap

Mavic Graphic Roadie Cap

plus
Mavic

Mavic Graphic Roadie Cap

Opis produktu Mavic Graphic Roadie Cap

Jest powód, dla którego klasyczny projekt kołpaka drogowego przetrwał próbę czasu. Ten łączy klasyczny styl z nowoczesnymi materiałami, które sprawiają, że jest lekki, oddychający i odprowadza wilgoć, aby zapewnić suchość. Rondo pomaga chronić oczy przed blaskiem słońca, dzięki czemu doskonale pasuje do kasków drogowych Mavic.

Funkcje:

Pochłania pot, aby zapewnić Ci suchość i wygodę.

Wykonany z miękkiego, lekkiego poliestru, szybko schnie i pochłania pot.

Idealne dopasowanie.

Elastyczna z tyłu sprawia, że czapka jest regulowana do wszystkich kształtów i rozmiarów głowy.

Unikalny design Mavic.

Wyjątkowa, subtelna grafika zainspirowana francuskimi Alpami, na której opiera się Mavic.

Odprowadzająca wilgoć opaska

Elastyczna taśma dla idealnego dopasowania

Dane techniczne:

Kompozycja:

Powłoka: 100% PES


Jeśli szukasz dobrej jakości Nakrycia głowy artykułów, to nasza oferta Nakrycia głowy z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Mavic Graphic Roadie Cap, w cenie 30.801 $. bikeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt rowerowy w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Mavic Graphic Roadie Cap, dopasujemy cenę!

Cechy Mavic Graphic Roadie Cap

Kolor
Czerwony
Rodzaj produktu
Czapki z daszkiem

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up