up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Tubolito

Tubolito

Kategorii

Wszystko ( Tubolito )

O Tubolito

Tubolito to pionierska marka w świecie dętek rowerowych, znana z innowacyjnej technologii i lekkich i wytrzymałych produktów. Została założona w Austrii w 2017 roku z misją rewolucjonizowania rynku dętek rowerowych. Ich zaangażowanie w innowacje sprawiło, że są ulubioną marką dla kolarzy poszukujących wysokiej wydajności, niezawodnych dętek do różnych dyscyplin jazdy. Tubolito to marka, która zakłóciła tradycyjny rynek dętek rowerowych swoją zaawansowaną technologią i lekkimi i wytrzymałymi produktami. Została założona w Austrii w 2017 roku i szybko zyskała reputację producenta wysokowydajnych dętek rowerowych odpowiednich do jazdy po szosie, w górach, po szutrze i więcej. Czy szukasz mniejszej wagi obrotowej na szosie czy wytrzymałości na szlakach, oferta dętek Tubolito oferuje innowacyjne rozwiązania dla kolarzy wszystkich dyscyplin.

Tubolito oferuje innowacyjne dętki rowerowe

Tubolito dętki szosowe są zaprojektowane dla kolarzy szosowych skoncentrowanych na wydajności. Te dętki są znacznie lżejsze i bardziej kompaktowe niż tradycyjne dętki z butylowej gumy, co zmniejsza wagę obrotową i zwiększa wydajność jazdy. Są również wysoce odporne na przebicia, zapewniając płynną i bezproblemową jazdę. Dla entuzjastów jazdy górskiej marka oferuje dętki Tubolito MTB, które są wytrzymałe i lekkie. Te dętki zostały zaprojektowane do zniesienia wyzwań jazdy poza asfaltem, w tym trudnego terenu i ostrego kamienia. Ich wytrzymałość, w połączeniu z obniżoną wagą, zapewnia optymalne doświadczenie jazdy po szlakach. Kolarze gravelowi mogą polegać na dętkach Tubolito gravel do swoich przygód na mieszanych powierzchniach. Te dętki stanowią połączenie oszczędności wagi i wytrzymałości, dzięki czemu są doskonałe do jazdy po szutrze i na przygodach. Dętki gravel Tubolito są zaprojektowane tak, aby wytrzymać wymagania eksploracji poza asfaltem. Dętki Tubolito w ogóle są charakteryzowane przez ich wykorzystanie własnego materiału elastomeru termoplastycznego, który zapewnia lepszą odporność na przebicia i lekką wydajność w porównaniu do tradycyjnych dętek gumowych. Te dętki są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, aby dopasować różne typy rowerów i preferencje jazdy.
Uniwersalne dętki Tubolito "Gravel All" to wszechstronne opcje odpowiednie zarówno dla jazdy szosowej, jak i gravelowej. Są zaprojektowane do obsługi szerokiego zakresu warunków, dzięki czemu są opcją wyboru dla kolarzy, którzy lubią jeździć po powierzchniach mieszanych. Te dętki oferują wygodę jednego rozwiązania do różnych terenów. Ponadto marka oferuje również innowacyjne dętki do naprawy rowerów Tubolito zaprojektowane do szybkich napraw w trasie. Te kompaktowe dętki są cennym uzupełnieniem narzędzi kolarskich, pozwalając na szybką naprawę przebić bez potrzeby tradycyjnych zestawów naprawczych lub kleju.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij