up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Cressi Zestaw Baterii Giotto

Cressi Zestaw Baterii Giotto

plus
Cressi

Cressi Zestaw Baterii Giotto

Opis produktu Cressi Zestaw Baterii Giotto

Bateria kid Leonardo


Bateria CR 2430


Nie czekaj dłużej i kupuj Cressi Zestaw Baterii Giotto - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na techinn znajdziesz inne produkty Baterie w kategorii Elektryka, co dopełni twój zakup. Kupuj Cressi Zestaw Baterii Giotto i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Baterie i wybrać coś dla siebie.

Cechy Cressi Zestaw Baterii Giotto

Kolor
Przezroczysty
Komórki
Zegar

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

5 / 5

2 Opinie

estrella estrella estrella estrella estrella
Napisz swoją opinię

Musisz być podłączony na swoim koncie, aby wystawić swoją opinię

Zaloguj się

-

Widok

-

Produkt zamówiony na komputer CRESSI LEONARDO (identyczna bateria GIOTTO / LEONARDO). 2. zmiana baterii w moim życiu w ponad 200 nurkowaniach i ponad 8 latach użytkowania (87 godzin zanurzenia w liczniku lub 30 godzin nurkowań lub 3 lata lub 70 nurkowań / akumulator) jest uzasadnione, aby zrobić to samodzielnie; -)

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up