up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Eksploatacyjne elektronika i komputery

Eksploatacyjne elektronika i komputery

Znajdź szeroką gamę produktów Eksploatacyjne dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Eksploatacyjne

Marki Eksploatacyjne

Wyjaśnienie terminologii dotyczącej materiałów eksploatacyjnych do drukarki

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w drukarki i podobne produkty, lepiej mieć świadomość wglądu w każdy z podobnych produktów i użyteczności, jakie mogą one oferować wraz z ich funkcjami w wydajnym i efektywnym wykonywaniu pracy. W tym celu wyjaśniono tutaj niektóre ważne terminologie dotyczące drukarek, aby następny zakup był wygodny i pewny.

CD DVD Blu ray

Główną różnicą między płytami CD DVD Bluray jest ich jakość wyświetlania i pojemność. Blu ray to najnowsza technologia obsługująca format dysku optycznego. Głównym celem jego rozwoju jest zapewnienie jakości wideo w wysokiej rozdzielczości i przechowywanie większych ilości danych. Natomiast płyty CD DVD są znacznie niższe pod względem pojemności i wyświetlania wysokiej jakości wideo w porównaniu z Blu Rays.

Wkłady atramentowe

Wkłady atramentowe są dostarczane z wbudowaną głowicą drukującą i są również nazywane pojemnikami z atramentem. Te wkłady są wykonane w małych pudełkach z płynnym atramentem, które nie są częścią samej maszyny i są produkowane osobno, jednak wkłady te są umieszczane w drukarce w celu drukowania i mogą być uzupełniane lub wymieniane w razie potrzeby.

Papier

Drukarka dostarcza swoje wydruki na papierze, a powszechnie używanym rodzajem papieru do drukarek jest papier do kopiarek, który jest powszechnie używany. Te papiery są zwykle dostarczane w dużych paczkach i zapasach. Objętość papieru do drukarki jest cienka, lekka i są one dostępne w różnych typach, każdy do oddzielnego użytku i korzyści.

Bębny do drukarek

Są uważane za nowoczesny typ drukarki dostarczanej z konfiguracją bębna. Drukarka bębnowa zwykle zawiera pełny bęben cylindryczny, na którego powierzchni umieszczone są znaki w pasmach. Nazywa się to również nowszym typem drukarki laserowej, w której bęben odbiera obrazy z lasera i odpowiednio przenosi je na ustawiony papier.

Wstążki

Taśmy do drukarek mają duże znaczenie w procesie drukowania. Podstawowym celem taśm do drukarek jest uzyskanie wyraźnego obrazu o wysokiej rozdzielczości z precyzyjnym tekstem. Są one zwykle używane w druku termotransferowym w celu zapewnienia wysokiej jakości obrazu i są odpowiednie do szeregu zastosowań i środowisk.

Tonery

Jak sama nazwa wskazuje, wkłady atramentowe zawierają płyn tusz do drukowania, jednak wkłady z tonerem wykorzystują do tego mikroskopijny proszek. Zazwyczaj są przechowywane w jednym wkładzie. Te tonery do drukarek są proszkowym nośnikiem druku, który składa się z granulowanego plastiku, który zapewnia precyzyjną dokładność i kontrolę.
Niektóre z wiarygodnych marek, które oferują najlepszą drukarkę i ich materiały eksploatacyjne, są dostępne do rozważenia; Samsung , HP , Philips , Toshiba , Dell , Brother , Epson , Canon .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij