up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

HP 920XL Wkład Atramentowy

plus
HP

HP 920XL Wkład Atramentowy

Opis produktu HP 920XL Wkład Atramentowy

Czarne wkłady atramentowe HP 920XL drukują czarny tekst laserowej jakości przy użyciu oryginalnych atramentów HP. Drukuj profesjonalne, zwykłe dokumenty papierowe, używając atramentu pigmentowego przeznaczonego do biura.
CECHY:
Drukuj wysokiej jakości laserowe dokumenty z ostrym czarnym tekstem, który jest odporny na działanie wody i blaknięcie, przy użyciu oryginalnych atramentów HP
Uzyskaj 2,5 razy więcej wydrukowanych stron w czerni, korzystając z pojemników z tuszem o dużej pojemności zaprojektowanych do częstego drukowania. Oryginalne wkłady atramentowe HP o dużej pojemności dają więcej wydrukowanych stron i wymagają mniejszej liczby wymian niż standardowe oryginalne wkłady atramentowe HP.


Jesteś zainteresowany HP 920XL Wkład Atramentowy, odkryj również produkty elektronika i komputery powiązane z marką HP w kategorii Eksploatacyjne i katalogu Wkłady atramentowe. Dodatkowo, kiedy kupujesz online w techinn, twoim sklepie online elektronika i komputery, dołącz do największej społeczności sportowców, gdzie można znaleźć opinie, recenzje produktów oraz najlepsze oferty, które Cię zainteresują.

Cechy HP 920XL Wkład Atramentowy

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Wkłady z tuszem
Zgodność
HP

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up