up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Path Polarized

plus
Oakley

Oakley Radarlock Path Polarized

Opis produktu Oakley Radarlock Path Polarized

Dostosować się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmienić swój wygląd poprzez przełączenie na inny obiektyw w sekundach. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność i wybierz wentylowane projekt, jeśli chcesz strumienia powietrza chłodzącego. Soczewki z powłoką Iridium ® precyzyjnie dostroić transmisję światła dla swojego otoczenia. Nie-wentylowane soczewki są dostępne z polaryzacją do blokowania oślepiających promieni blasku. Oakley polaryzacja eliminuje zamglenie i zniekształcenia znaleźć w tradycyjnych technologii do tworzenia najlepsze spolaryzowane optyki na planecie.


- Odpowiada RadarLock ™


- High Definition Optics ® (HDO ®) dla doskonałej przejrzystości i wydajności


- kontury obiektywów, które rozszerzają pole widzenia i poprawić ochronę boczną


- Materiał PLUTONITE ® odfiltrowuje 100% ochronę przed promieniami UVA / UVB / UVC i szkodliwego światła niebieskiego do 400nm


- Niezrównana ochrona przed uderzeniami


- Opcje obejmują powłoki soczewek Iridium ® i polaryzacji


Ważna uwaga: Należy zachować ostrożność podczas instalowania / usuwania soczewki akcesoria. Porysowane klosze nie mogą być zwrócone i nie są objęte gwarancją Oakley.Specifiactions:


Czarny Iridium Polarized:


Bardzo jasne światło. Wygodny obiektyw odcień, który oferuje prawdziwsze postrzeganie kolorów. Wyposażony w powłokę Iridium ® dla maksymalizować redukcji olśnienia.


- Transmisja światła: 9%


- Warunki: bardzo jasne światło


- Ochrona Indeks: 3


- Neutral / Kontrast: Neutralny


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w trekkinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach górski i outdoor. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Części zapasowe, produktów Oakley. Dowiedz się więcej o produktach górski i outdoor. Oakley Radarlock Path Polarized zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Oakley Radarlock Path Polarized

Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

鏡片 一級棒

-

果然 是 大 品牌 的 的 就像 就像 就像 的 的 的 的 好 好 好 好 好

Recenzje

-

wszystko w porządku .

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up