up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Mountain Hardwear

MĘŻCZYŹNI

MĘŻCZYŹNI

KOBIETY

KOBIETY

Kurtki

Kurtki

ŚPIWORY

ŚPIWORY

PLECAKI

PLECAKI

NAMIOTY

NAMIOTY

Kategorii

Namioty

Odzież Damska

Odzież Męska

Plecaki i Walizki

Śpiwory

Wszystko( Mountain Hardwear )

Mountain hardwear

Mountain Hardwear to amerykańska marka projektująca techniczne produkty dla miłośników gór. Stworzona z myślą o oferowaniu wysokiej jakości sprzętu i odzieży, Mountain Hardwear oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby uprawiać wszelkiego rodzaju zajęcia na świeżym powietrzu i w pełni cieszyć się sportem.
Znana alpinistom firma Mountain Hardwear produkuje najbardziej techniczny czterosezonowy namiot na rynku. Wyróżnia się również śpiworami puchowymi, które są odporne do 29 stopni.
Od swojego powstania w 1993 roku Mountain Hardwear nieustannie wprowadza innowacje z roku na rok. Jego najsłynniejszy śpiwór syntetyczny Lamina jest jednym z najlżejszych obecnie na rynku.
Oprócz namiotów i śpiworów Mountain Hardwear cieszy się również popularnością ze względu na wyposażenie techniczne: kurtki puchowe, kurtki przeciwdeszczowe, polar górski ... W ten sposób markę rozpoznają ludzie uprawiający alpinizm, wspinaczkę i piesze wędrówki, ale także wszyscy. tych, którzy lubią przebywać na łonie natury.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij