up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co to jest sucha torba?

Suchy worek to worek zaprojektowany w taki sposób, aby był absolutnie suchy. Sucha torba jest wodoodporna i nie może dostać się do niej woda. Jak więc są skonstruowane te torby? Istnieją dwie główne cechy, które sprawiają, że suchy worek jest całkowicie wodoodporny.

Po pierwsze, suche torby są projektowane i produkowane w 100% z wodoodpornego materiału. Można to sprawdzić, pozostawiając worek w wodzie na miesiące i nie przedostanie się przez nią ani jedna kropla. Ważne jest również, aby wyjaśnić, że wodoodporny materiał nie jest oddychający. Nawet najlepsze oddychające wodoodporne materiały nie mogą powstrzymać przedostawania się wody do wnętrza w niektórych trudnych warunkach pogodowych. Mammut , Osprey , Sea to Summit , Regatta i Ferrino oferują najwyższej jakości suche torby.

Mówi się, że Drysack jest wysokiej jakości tylko wtedy, gdy jest wykonany z wodoodpornego materiału bez dziur i oddychalności. Najwyższej jakości suche torby są wykonane z wytrzymałej, wytrzymałej i laminowanej plandeki PCV. Cienkie i lekkie suche torby wykonane z tkaniny nylonowej nie są trwałe, ponieważ ten materiał pochłania wodę. Jednak cienkich toreb można używać do przykrycia niezbędnych rzeczy, aby zapewnić dodatkową ochronę w plecakach, ale nie do samodzielnego użytku.

Po drugie, sucha torba jest wytwarzana przez zszycie razem bez robienia dziur w materiale. Można to zrobić albo przez;
1. Zszycie woreczka na rogach i pokrycie wnętrza worka wodoodporną powłoką takie podejście nie jest efektywne i trwałe.
2. Klejenie worka ta metoda jest bardziej niezawodna.
3. Zgrzanie worka i utworzenie całkowicie wodoodpornego spoiwa. Ta metoda jest bardziej trwała i niezawodna.

clouse menu Zamknij