up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

szlak mężczyzn

szlak mężczyzn

szlak kobiet

szlak kobiet

Timp 4

Timp 4

droga mężczyzn

droga mężczyzn

droga kobiet

droga kobiet

Olympus 5

Olympus 5

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Wszystko( Altra )

Altra

Altra, słynna marka w dziedzinie obuwia outdoorowego, oferuje innowacyjne buty, które stawiają na komfort, wydajność i naturalne ustawienie stopy. Skupiając się na bieganiu poza szlakiem i wędrówkach, Altra daje outdoorowym entuzjastom możliwość pokonania trudnych terenów i osiągnięcia nowych wysokości. W Trekkinn prezentujemy szeroki wybór butów Altra dla mężczyzn i kobiet, w tym popularnych modeli, takich jak seria Altra Lone Peak, Altra Olympus i wiele innych. Altra zapewnia entuzjastom outdooru wyśmienite obuwie, łączące w sobie komfort, wydajność i naturalne ustawienie stopy. Czy to słynna seria Altra Lone Peak, wszechstronny Altra Olympus czy jakikolwiek inny but Altra, możesz polegać na Altra, aby podnieść swoje przygody outdoorowe i osiągnąć swoje cele krok po kroku.
Kolekcja Altra oferuje szeroki wybór butów, które stawiają na komfort i wydajność, nie kompromitując przy tym stylu. Od słynnej serii Altra Lone Peak, oferującej wyjątkową przyczepność i stabilność na nieprzewidywalnych terenach, po wszechstronny Altra Olympus, zapewniający maksymalne amortyzowanie dla biegów wytrzymałościowych, Altra zapewnia, że każdy może osiągnąć sukces w swoich outdoorowych zajęciach.

Empower Every Adventure with Altra

Buty Altra są wykonane z najdrobniejszą starannością, łącząc nowoczesną technologię z głębokim zrozumieniem biomechaniki. Zobowiązanie marki do naturalnego ustawienia stopy odzwierciedla się w jej wyróżniających się cechach, w tym w szerokim palcu i amortyzacji, która równomiernie rozkłada siły uderzeniowe. Altra oferuje zróżnicowaną gamę butów dostosowanych do indywidualnych potrzeb mężczyzn. Buty Altra dla mężczyzn zapewniają, że mężczyźni mogą z pełnym zaufaniem podejmować się każdego outdoorowego zajęcia. Marka rozumie, że buty Altra dla kobiet zasługują na specjalne obuwie, które będzie dostosowane do ich unikalnych cech anatomicznych.
Seria Altra Lone Peak stała się synonimem doskonałości w bieganiu poza szlakiem. Z cechami takimi jak przyczepna podeszwa, ochrona przed kamieniami StoneGuard, buty Lone Peak oferują idealne połączenie zwinności, ochrony i komfortu. Altra Lone Peak 7 buduje na sukcesie swoich poprzedników, wprowadzając ulepszenia dla jeszcze lepszego doświadczenia w bieganiu poza szlakiem. Charakteryzuje się ulepszoną cholewką dla zwiększonej trwałości i oddychalności oraz uaktualnioną podeszwą środkową, która zapewnia wyższą amortyzację i reaktywność. Altra Lone Peak 5 to kolejny cud biegania poza szlakiem, który oferuje niezrównaną wydajność na różnych terenach. Jego agresywna podeszwa zapewnia wyjątkową przyczepność, a ulepszona podeszwa środkowa i dodatkowa amortyzacja zapewniają gładką i wygodną jazdę.
Zaangażowanie marki w bieganie poza szlakiem jest widoczne w jej szerokiej gamie butów do biegania poza szlakiem. Te buty są zaprojektowane tak, aby poradzić sobie z najtrudniejszym terenem i zapewnić niezrównaną stabilność, przyczepność i ochronę. Buty do biegania poza szlakiem Altra umożliwią Ci przekraczanie własnych granic i pokonywanie nowych szlaków. Altra Olympus to obuwie, do którego sięga się w przypadku biegaczy poszukujących maksymalnej amortyzacji i wsparcia. Olympus doskonale sprawdza się na trudnych szlakach i zapewnia znaczną ochronę przed uderzeniami, pozwalając biegaczom podjąć epickie przygody z pewnością siebie.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij