up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Przechowywanie i Transport rowerowy

Przechowywanie i Transport rowerowy

Znajdź szeroką gamę produktów Przechowywanie i Transport dla rowerowy. Odkryj najlepsze oferty w bikeinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Przechowywanie i Transport

Marki Przechowywanie i Transport

Co warto wiedzieć o bagażnikach i schowkach na rowery

Bagażnik rowerowy

Bagażnik na rowery , zwykle określany skrótem jako stojak na rowery i znany również jako stojak na rowery, to narzędzie, do którego można bezpiecznie przymocować rowery, aby uzyskać wskazówki dotyczące parkowania. Bagażnik na rowery może być wolnostojący lub może być bezpiecznie przymocowany do podłoża lub jakiegoś stałego przedmiotu, np. budynku. Możesz kupić bagażnik rowerowy od Elite , Thule , XLC , MASSI , Peruzzo .

Przechowywanie rowerów

Niejednoznaczny termin „ przechowywanie rowerów” może odnosić się do urządzenia podłączonego do pojazdu, w którym można umieszczać rowery do transportu. Przechowywanie roweru to stabilne połączenie, do którego można bezpiecznie przymocować rower za pomocą zamka rowerowego, aby ograniczyć kradzież. Możesz kupić przechowalnię rowerów od Specialized , Elite , Thule , XLC , Topeak .

Fotelik rowerowy dla dzieci

Fotelik rowerowy dla dzieci to siodełko, które ma być umieszczone na rowerze w celu przewożenia dzieci. Najczęstszym miejscem na dziecięcy fotelik rowerowy jest rufa roweru. Większość dziecięcych fotelików rowerowych jest odpowiednia dla dzieci w wieku od około dziesięciu miesięcy do pięciu lat. Możesz kupić dziecięce foteliki rowerowe od Bobike , Polisport , Hamax .

Bagażnik dachowy na rowery

Bagażnik dachowy to zbiór prętów mocowanych do dachu samochodu. Służy do transportu ciężkich przedmiotów, takich jak bagaż, rowery, kajaki lub wiele przenośników i statków. Bagażnik dachowy to idealny bagażnik, który pozwala zatankować pojazd i przewozić duże rzeczy. Najlepsze bagażniki dachowe są dostępne w Thule, Peruzzo, Menabo .

Przyczepa i wózek

Przyczepa i wózek to bezsilnikowa konstrukcja kołowa z systemem pętli do przewożenia ładunku na rowerze. Może znacznie zwiększyć przestrzeń ładunkową roweru, umożliwiając transport z punktu do punktu rzeczy do 4 jardów sześciennych o pojemności, która waży nawet pół tony. Jeśli chcesz kupić przyczepę i wózek odwiedź te marki Thule, Polisport, XLC

Więcej o bagażnikach i rowerach do przechowywania

Akcesoria, pokrowiec na rower, bokser i kosz, części zamienne i linki zabezpieczające to bardzo ważne części rowerów. Marki takie jak Specialized, Topeak, MASSI oferują wysokiej jakości akcesoria, pokrowce na rowery, boxer & basket, części zamienne i linki zabezpieczające.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij