up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Stages Cycling

Stages Cycling

Wszystko ( Stages Cycling )

O Stages Cycling

Stages Cycling to pionierska nazwa w świecie technologii rowerowej, słynąca z zaangażowania w precyzję, innowacje i poprawianie wydajności rowerzystów. Firma założona w 2012 roku w Boulder w Kolorado szybko zyskała uznanie dla swojego rewolucyjnego podejścia do pomiaru mocy i analizy danych rowerowych. Stages Cycling stał się marką godną polecenia zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i miłośników jazdy na rowerze, oferując szeroki zakres nowoczesnych produktów, które podnoszą doświadczenie rowerowe.

W istocie Stages Cycling wyrobił sobie pozycję pioniera w technologii rowerowej, ciągle wyznaczając nowe granice innowacji. Od precyzyjnego pomiaru mocy po inteligentne rowery treningowe i kompleksową gamę akcesoriów, zaangażowanie marki w poprawianie doświadczenia rowerzystów pozostaje niezachwiane. Niezależnie od intensywnych treningów czy przyjemnych przejażdżek, inteligentne rowery Stages Cycling oferują dostosowaną i angażującą jazdę lub doświadczenie treningowe dla osób, które pragną osiągnąć swoje cele fitnessowe.

Pionierskie wydajności i precyzja w technologii rowerowej

Komputer rowerowy Stages Cycling to towarzysz cyklisty cyfrowego, zaprojektowany do dostarczania danych o wydajności w czasie rzeczywistym i wsparcia nawigacyjnego. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i wytrzymałej łączności ta jednostka rowerowa zapewnia kolarzom możliwość śledzenia postępów, monitorowania ważnych metryk i odkrywania nowych tras z pewnością siebie. Jego przyjazny dla użytkownika projekt czyni go cennym narzędziem dla rowerzystów wszystkich poziomów. Inteligentne rowery treningowe Stages Cycling przenoszą doświadczenie jazdy na zewnątrz wewnątrz. Te nowoczesne rowery wyposażone są w zaawansowane systemy oporu, interaktywne programy treningowe i immersyjne wirtualne środowiska jazdy.
Miernik mocy Stages Cycling zrewolucjonizował metodyki treningowe, wprowadzając precyzyjny pomiar mocy bezpośrednio w źródle - ramieniu korby roweru. Zebranie danych o mocy w czasie rzeczywistym pozwala kolarzom dostosować swoje programy treningowe, monitorować postępy i optymalizować wydajność. Ta innowacja została przyjęta z entuzjazmem przez profesjonalnych kolarzy i trenerów na całym świecie, umożliwiając skuteczniejsze i celowane programy treningowe. Korby Stages Cycling łączą nowoczesną technologię z dostarczaniem kolarzom precyzyjnych wskazań mocy. Zaprojektowane z myślą o trwałości i dokładności te korby są kompatybilne z szerokim zakresem rowerów, umożliwiając łatwiejszy dostęp do cennych danych o mocy i ulepszenie doświadczenia rowerowego.
Monitor tętna Stages Cycling to niezbędne narzędzie do śledzenia wyników z wydajnością serca podczas jazdy. Dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu danych o tętnie do kompatybilnych urządzeń, kolarze mogą ocenić swój poziom wysiłku i optymalizować intensywność treningu. Siodełka Stages Cycling łączą ergonomiczny design z zaawansowanymi materiałami, aby zapewnić komfort i wydajność podczas każdej jazdy. Te siodełka zaprojektowano tak, aby zmniejszyć punkty nacisku i zwiększyć komfort jazdy, czyniąc je niezbędnym elementem dłuższych sesji jazdy na rowerze.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij