up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ixil

Wszystko ( Ixil )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Ixil

Od 1955 roku, Ixil założony w Barcelonie jako rodzinny sen, Ixil stał się zaufanym imieniem, echem pasji motocyklistów na całym świecie. Przez pokolenia ich oddanie innowacji, jakości i wydajności napędzało ich wzrost. Każdy Ixil wydech i kolektor odzwierciedla ich zobowiązanie do doskonałości.

Ixil: dźwięk przechodzącej w pokolenia tradycji.

Ixil exhausts pionierem w użyciu stali nierdzewnej do wydechów motocyklowych, oferujących lepszą trwałość i estetykę w porównaniu do tradycyjnych materiałów. Ixil exhaust poddawany jest rygorystycznym testom, aby zapewnić wyjątkową wydajność i trwałość. Ixil exhausts słyną z charakterystycznego i mocnego dźwięku. Oferują szeroki wybór opcji wydechowych, aby dostosować się do każdego gustu, od głębokiego, gardłowego ryku do chrupiącego, wysokiego brzmienia. Ixil exhaust manifolds są kamieniem węgielnym wysokowydajnych systemów wydechowych motocykla. Te kolektory to nie tylko rury łączące silnik z wydechem; są to precyzyjnie zaprojektowane elementy, które odgrywają kluczową rolę w maksymalizacji mocy, momentu obrotowego i ogólnego ekscytującego przeżycia jazdy. Ixil manifolds są zaprojektowane w celu maksymalizacji przepływu wydechowego, zmniejszając ciśnienie wsteczne i pozwalając silnikowi swobodnie oddychać. Ixil oferuje szeroką gamę wysokowydajnych komponentów do spersonalizowania swojej jazdy. Od wydechów, które maksymalizują moc i dźwięk po ergo stopy i osłony silnika, Ixil motorcycle components zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swoje doświadczenie jazdy. Komponenty motocyklowe Ixil zaprojektowane z materiałów premium i stylowymi projektami, komponenty Ixil to inwestycja w wydajność i estetykę Twojego motocykla.
Poza wysokowydajnymi częściami motocyklowymi, Ixil oferuje kompleksowy zakres Ixil motorcycle spare parts do utrzymania swoich komponentów i maksymalizacji ich żywotności. Ixil motorcycle spare parts zapewniają optymalną wydajność wydechu z dB killers, rurami wydechowymi, szczękami i osłonami termicznymi. Zachowaj szczelność kolektorów z uszczelkami i śrubami. Przywróć wygodę i funkcję stopy z nowymi wkładkami gumowymi, sprężynami i okuciem. Bezpiecznie zamontuj i chron osłony silnika z dedykowanymi częściami zamiennymi. Ixil oferuje nawet zamienniki uchwytów tablic rejestracyjnych, komponenty osłon na kierownicę i części trzpienia ochronnego.
System Ixil full line to kompleksowy system wydechowy zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności, dźwięku i estetyki Twojego motocykla. Zastępuje cały system wydechowy, od silnika po rurę wydechową, oferując kompleksowe rozwiązanie do wyzwolenia pełnego potencjału Twojego maszyny. Ixil full line system zwiększa ogólną wydajność, dźwięk i estetykę Twojego motocykla. Ixil mufflers, często znane jako tłumiki, odgrywają kluczową rolę w ogólnej funkcji i charakterze Twojego motocykla. Ixil mufflers regulują hałas wydechowy wytwarzany przez silnik motocykla. Ixil mufflers tłumią i przekierowują fale dźwiękowe, zapewniając przestrzeganie przepisów dotyczących hałasu, a jednocześnie przyczyniając się do przyjemniejszego doświadczenia jazdy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij