Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Narciarstwo górskie

()

Sortuj

Jakie są najlepsze narty turystyczne?

Narty turystyczne marki Atomic

Narty touringowe firmy Atomic są bardzo lekkie i wytrzymałe na liście najlepszych nart touringowych. Sugeruje to, że ładnie reguluje różnorodność sytuacji i daje dużo dodatkowej przyjemności podczas jazdy na ośnieżonych stokach. Narty touringowe firmy Atomic robią to, wykorzystując mieszankę topoli, która reguluje niższą wagę narty, aby umożliwić jej ślizganie się w głębszym śniegu.

Narty Turystyczne Dynafit

Narty touringowe Dynafit to idealne rozwiązanie do skialpinizmu. Udało im się osiągnąć wysoką zdolność adaptacji, uderzając w przyjemną proporcję, gdy osiągają wagę, kształt i wygodę. Narty touringowe Dynafit trafiają do centrum gamy w każdym z typów nart. Te narty są lżejsze, ale znacznie bardziej niezawodne podczas skialpinizmu.

Narty turystyczne Völkl

Narty turystyczne Völkl są prawdopodobnie najlepiej sprzedającymi się wyrafinowanymi nartami turystycznymi. Te narty są jednymi z najlepszych nart turystycznych. Narty Völkl Touring łączą w sobie ultralekką wagę z niesamowitą przyczepnością na granicy i sprężystością i są powszechnie znane z narciarstwa skitourowego. Narty Völkl Touring miały duże znaczenie dla ukosowania przedniej krawędzi nart i zmniejszenia obszaru pokrycia, aby narty były bardziej wytrzymałe.

Salomon Narty Turystyczne

Narty Salomon Touring łączą lekkość z miękkim, przyjaznym dla użytkownika formatem, który mogą przekazać narciarze o wszystkich umiejętnościach. Narty Salomon Touring są wykonane z wytrzymałego materiału, który zapewnia doskonałe właściwości fizyczne przy minimalnej masie. Wydłużony rocker dziobu umożliwia tej narcie wstawanie i ślizganie się w głębokim śniegu.

U nas kupisz najlepsze narty touringowe od Salomon, Atomic, Rossignol, Dynafit, Black Diamond.

top