up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Fotografia-Film elektronika i komputery

Fotografia-Film elektronika i komputery

Znajdź szeroką gamę produktów Fotografia-Film dla elektronika i komputery. Odkryj najlepsze oferty w techinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Fotografia-Film

Marki Fotografia-Film

Podstawy fotografii: kompletny przewodnik dla początkujących

Albumy i ramki

Albumy i ramki to podstawa fotografii. Album to połączenie taśm audio poprzedzonych jako zestaw na skompresowanej płycie, taśmie audio lub różnych narzędziach, takich jak udostępnianie cyfrowe. Ramki w fotografii poprawią Twoje zdjęcia i uzyskają średnią ilość pomysłu i kreatywności.

Fotografia analogowa

Fotografia analogowa odnosi się do fotografii z wykorzystaniem aparatu analogowego i filmu. Zwój filmu jest wepchnięty do kamery, a zaklęcie zaczyna się, gdy zaczniesz tykać. Światło miesza się ze związkami zawartymi w filmie i obraz zostaje sfilmowany. Film startowy 110 jest nakładany za pomocą aparatów kieszonkowych i projektuje małe zdjęcia.

Pokrowce na plecaki

Plecaki fotograficzne są cenione, ponieważ chronią Twój plecak i wszystkie jego przedmioty przed przemoknięciem podczas podróży w deszczu. Pokrowiec na plecak to najbardziej niezawodny sposób na zabezpieczenie sprzętu, który pozostaje wodoodporny podczas ulewnych deszczy.

Kamery

Kamery to widoczne urządzenia, które wykonują zdjęcie optyczne. Na poziomie podstawowym kamery są zamkniętymi obudowami z niewielką szczeliną, przez którą światło przepuszcza światło, aby uchwycić obraz na światłoczułej powierzchni zewnętrznej. Kamery mają różne procesy badania, w jaki sposób światło pada na wrażliwą na światło powierzchnię zewnętrzną. Kamery można kupić od Xiaomi , Samsung , HP , Philips , Toshiba , Dell , Brother , Kingston , Epson .

Drony

UAV to segment bezzałogowych dronów latających, które zawierają dodatkowy regulator naziemny i układ połączeń z UAV.

Obiektywy, dekielki obiektywu i filtry obiektywu

Obiektywy, dekielki na obiektyw i filtry obiektywu to elementy aparatów używane w fotografii. Soczewki to urządzenie służące do przenoszenia światła do określonego punktu skupienia. Pokrywy obiektywów zapewniają ochronę przed bliznami i mniejszymi uderzeniami obiektywów aparatu. Filtry obiektywu to asystent kamery zawierający filtr wizualny, który można wszczepić w ślad wzrokowy.

Karty pamięci

Karty pamięci zwykle różnią się wielkością od 6 do 500 MB, ale nowe karty pamięci są sprawne w gromadzeniu ponad 6 GB danych. Zwykle używany do zbierania zdjęć w aparatach cyfrowych oraz do zapisywania i przenoszenia aplikacji i danych w przenośnych laptopach. Karty pamięci są zwykle stosowane w niewielkich, kompaktowych urządzeniach.

Wideo

Wideo to elektroniczne narzędzie do nagrywania, powielania, odtwarzania, raportowania i prezentacji ewoluujących widocznych mediów. Wideo zostało pierwotnie nabyte dla automatycznych systemów komunikacyjnych, po których natychmiast pojawiły się systemy urządzeń z wiązką katodową, po których następowały gładkie obrazy panelowe różnego rodzaju.

Więcej o zdjęciach i filmach

Akcesoria: Wiele akcesoriów jest używanych w dziedzinie fotografii, takich jak stojaki na aparaty i wiele innych.
Druk: Druk jest wytworem sztuki fotograficznej, który został sformułowany przez fotografa jako absolutne dzieło tworzenia.
Ochraniacze ekranu: Ochraniacze ekranu to dodatkowa warstwa, którą można nałożyć na ekran urządzenia w celu ochrony przed uszkodzeniem.
Stabilizatory: Stabilizatory to urządzenia przeznaczone do dokładnego przenoszenia aparatu.
Statywy: Statywy są kompaktowymi trójnożnymi stojakami, wykorzystywanymi jako scena do przenoszenia ciężaru przedmiotów.
Baterie i ładowarki: Baterie i ładowarki służą do ładowania kamer.
Mikrofony: Mikrofony to narzędzia, które zamieniają fale dźwiękowe w powietrzu na sygnały elektryczne lub przenoszą je na materiał dowodowy.


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij