up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna

Kemping

Kuchenki Kempingowe

()
load

Jak wybrać najlepsze naczynia kempingowe?

Naczynia kempingowe

Naczynia kuchenne, miski, garnki i talerze przeznaczone do naczyń kempingowych i zastawy stołowej są produkowane do podróży. Zwykle zawierają lekkie elementy i zawierają wielofunkcyjne części. Naczynia kempingowe mogą również występować z izolowanymi, składanymi uchwytami lub zdejmowanymi uchwytami do ich przenoszenia. Idealnie są gęste, łatwe do spakowania i prania oraz wystarczająco wytrzymałe, aby przetrwać w różnych warunkach pogodowych

Kempingowe zestawy do gotowania

Kilka firm produkuje zestawy do gotowania kempingowego, które są produkowane specjalnie w celu zaspokojenia wymagań różnych grup, od pojedynczych obozowiczów po rodzinę. Wiele zestawów do gotowania na kempingu posiada pokrywkę, która pasuje do dwóch pojemników lub może służyć jako talerz, patelnia, sitko lub deska do krojenia. Niektóre zestawy naczyń zawierają talerze i sztućce. Zestawy naczyń kempingowych są zwykle wykonane z aluminium, stali nierdzewnej, tytanu i żeliwa.

Czajnik kempingowy

Słodka woda jest bardzo ważna na kempingu, ponieważ zapewni Ci siłę, aby cieszyć się podróżą. Potrzebujesz czajnika kempingowego, aby zagotować wodę i oczyścić wszystkie bakterie. A jeśli jesteś miłośnikiem herbaty lub kawy lub lubisz pić ciepłą wodę, możesz zabrać ze sobą czajnik kempingowy wraz z innymi niezbędnymi akcesoriami kempingowymi. Czajniki kempingowe są trwałe i lekkie, co oznacza, że są wygodne w przenoszeniu i mogą być bardzo przydatne podczas wycieczek na kemping.

Akcesoria kuchenne

Naczynia kempingowe obejmują patelnie, noże, miarki, miarki, drewniane łyżki, obieraczkę, obracarkę do ryb, trzepaczkę i szczypce. Te akcesoria kuchenne są dostępne w markach takich jak Salewa , Sea to Summit , Regatta , Ferrino , Trespass .


clouse menu Zamknij