up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nalini Red Thermo Rękawiczki

Nalini Red Thermo Rękawiczki

plus
Nalini

Nalini Red Thermo Rękawiczki

Opis produktu Nalini Red Thermo Rękawiczki

Rękawiczki termiczne z ciepłą wyściółką i membraną hydrofobową.


Właściwości techniczne:

Ciepła wyściółka wewnętrzna z membraną
Wzmocnienia dłoni w żelu
Regulowany mankiet
Antypoślizgowa wodoodporna dłońZnasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Nalini Red Thermo Rękawiczki jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Nalini Red Thermo Rękawiczki, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym bikeinn. Nasza szeroka kolekcja Rękawice zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z rowerowy w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w bikeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Nalini Red Thermo Rękawiczki

Rodzaj rękawic
Długie
Kolor
Czarny
Właściwości
Wodoodporny
Termoaktywny
Wiatroodporny
Użycie
Kolarstwo szosowe
Kolarstwo górskie
przełajowe

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Nalini Red Thermo Rękawiczki

Ocena

-

Właśnie tego szukałem. Są dość gorące, ale pozwalają zachować czułość dłoni podczas jazdy na rowerze. Doskonale rzeźbią i mają dobre wykończenia. Bardzo zadowolony z zakupu.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up